Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

KRIK KROKODIL 2 TON HFJ201

L6,900

Ideale për të ngritur ngarkesa të rënda duke ushtruar një forcë nëpërmjet një cilindri hidraulik
2 ton
Min. lartësia: 140 mm
Maks. lartësia: 340 mm
Udhëtimi: 200 mm
Pesha neto: 8.5 kg

SKU: HFJ201 Tags: ,

L6,900

Sold by
INGCO.AL
@ Ingco Tools Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

KRIK KROKODIL 2 TON HFJ201

KRIK KROKODIL 2 TON HFJ201

Ideale për të ngritur ngarkesa të rënda duke ushtruar një forcë nëpërmjet një cilindri hidraulik
2 ton
Min. lartësia: 140 mm
Maks. lartësia: 340 mm
Udhëtimi: 200 mm
Pesha neto: 8.5 kg

Veglat INGCO

Mjetet INGCO janë të përkushtuara për t’i bërë mjetet me cilësi profesionale të përballueshme. Markat e njohura si Bosch, Makita, Stanley janë të cilësisë së lartë, por shumë të shtrenjta. INGCO beson se cilësia e lartë i referohet jo vetëm funksionit, përdorshmërisë dhe pamjes, por edhe efikasitetit, performancës dhe mirëmbajtjes. I gjithë ekipi i INGCO i kushton vëmendje të madhe çdo detaji për t’i bërë mjetet INGCO të qëndrojnë në krye të botës. I gjithë ekipi i INGCO është i vendosur në Kinë për të mbështetur marketingun global. Ne fokusohemi në gjetjen e partnerëve jashtë shtetit në vend që të krijojmë ekipin tonë të shitjeve. Në vend që të bëjmë shumë reklama, ne preferojmë të kursejmë të gjitha shpenzimet shtesë për të maksimizuar përfitimet për partnerët. INGCO-Bëni botën në duart tuaja.

Njihuni me produktet tona BAUMARKET

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Videos: KRIK KROKODIL 2 TON HFJ201

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “KRIK KROKODIL 2 TON HFJ201”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KALIBER INOXI 200 MM
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POMPË LAVAZHI 1600 W
POMPË LAVAZHI 1600 W
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MINI SHARRE ME BATERI
MINI SHARRE ME BATERI
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
PISTOLETE NGJITJE
GG148 PISTOLETE NGJITJE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PESHORE ELEKTRONIKE LED HESA3303
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN METALI
TRAPAN METALI

TRAPAN METALI

Sold by INGCO.AL
L6,500
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart