Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

KOMPLET KRIKETI MATADOR

L12,500

 • Nr Serial: 41149231
 • Marka: Matador
 • Materilai: CHROME VANADIUM
 • Made in Germany
 • INCH: 1/2
 • Cope: 23
 • Permasat: 10 * 32 mm

 

L12,500

Sold by
INGCO.AL
@ Ingco Tools Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

KOMPLET KRIKETI MATADOR

KOMPLET KRIKET MATADOR

 

 • Cilesi e provuar industriale.
 • CHROME VANADIUM STEEL per qendrueshmeri te larte, tejkalon vlerat e temperamentit te kerkuar sipas DIN.
 • Valixhe e zezë me mbushje të butë me shkumë, rezistente ndaj vajrave dhe yndyrnave, e qëndrueshme dhe me cilësi të lartë.
 • Foleja e vendosur në 12.5 mm (1/2 “) Klasik i fortë në kasetë metalike të ngurtë. Komplet çelësash fole 12,5 mm (1/2 “), (6 pikë / 12 pikë), 23 copë.
 • Në kuti metalike të ngurta, me cilësi të qëndrueshme, të veshura me pluhur të zi.
 • Me futje të zezë MFS (Matador Foam System) e bërë nga shkumë e butë , rezistent ndaj vajrave dhe yndyrnave.
 • Përmasat metrike. Përmbajtja: kasetë e kthyeshme me dhëmbë të imët Z90. Zgjatime në 125, 250 mm. Dorezë me copë rrëshqitëse, nyje universale.
 • Futje çelësash fole në gjashtëkëndësh ose gjashtëkëndësh të dyfishtë: 10 – 11 – 12 – 13 – 14 – 15 – 16 – 17 – 18 – 19 – 20 – 21 – 22 – 23 – 24 – 27 – 30 – 32 mm.
 • Bërë prej çeliku vanadium kromi.
 • Të gjitha futjet me çelësa fole me veshje SuperChrome për një sipërfaqe më të hollë dhe rezistencë të fortë dëmtimi, gërvishtjet, etj.
 • Me thurje kryqëzimi për veprim të shpejtë, lehtësim manual (madje edhe me duar vaji)
 • Me profil SmartDrive i cili mbron kokat e vidave.

 

Njihuni me produktet tona INGCO.AL

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “KOMPLET KRIKETI MATADOR”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KRIK KROKODIL 3 TON HFJ302
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SET KUTI PLASTIKE 3 COPE
SET KUTI PLASTIKE 3 COPE
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
SET LULE FREZE
SET LULE FREZE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SET ME GOTA BI-METAL
SET ME GOTA BI-METAL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPLET KRIKETI 192 COPE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LITAR SHTRENGIMI
LITAR SHTRENGIMI

LITAR SHTRENGIMI

Sold by INGCO.AL
L1,000
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart