Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

NGJITËS TUBASH 800 W

L4,500

Fuqia: 800 W
Temeratura: 0 ° C – 300 ° C
Per tuba: 20, 25,32, 40, 50, 63mm
Frekuenca: 50 Hz

L4,500

Sold by
INGCO.AL
@ Ingco Tools Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

NGJITËS TUBASH 800 W

NGJITËS TUBASH 800 W

Makina e saldimit të tubave Tolsen 33022 800 W (30 cm) është kjo me tel të trashë është të fortë dhe është bërë duke përdorur makineri, pajisje dhe teknologji moderne.
Produkti përdoret për saldimin e tubave dhe përdorimin PPR me diametër 20, 25, 32, 40, 50, 63 mm. Makina përdoret për saldimin e tubave të sistemeve të nxehta dhe të ftohta.
Makina e saldimit Tolsen 33022 funksionon me një kapacitet prej 800 W për të shkruar në kryerjen e shpejtë të punës. Gama e temperaturës së saldimit varion nga 0 gradë Celsius – 300 gradë Celsius, ju mund të rregulloni temperaturën e pajisjeve të rregullimit të trupit të makinave.
Në makinë, makina ka një stafe automatike ndezëse/fikëse në temperaturën për të garantuar sigurinë dhe karakteristikat teknike.
Sipërfaqja e saldimit të aluminit ndihmon në transferimin dhe fuqizimin e shpejtë. Doreza është prej plastike izoluese dhe rezistente ndaj nxehtësisë, duke e bërë më të lehtë për përdoruesit.
Produkti është projektuar me 2 këmbë produkti shtesë në fund, në mënyrë që mund të shtrihet në çdo sulm të sheshtë pa pasur nevojë të fiksohet në asnjë pozicion.
Makina e saldimit të tubave të plastikës Tolsen 33022 me koka të ndryshme saldimi të përfshira në një kuti metalike të fortë, duke goditur goditjen dhe humbjen e veglave.


 

Nr Serial: 33022

Fuqia: 800 W
Temeratura e rregulueshme : 0 ° C – 300 ° C
Per tuba plastik me diameter : 20, 25,32, 40, 50, 63mm
Frekuenca: 50 Hz

Paketimi: kuti çeliku dhe letër me ngjyra
Prizë dhe kabllo: miratuar nga CE me gjatesi 1.8 m
Materiali: Plastikë rezistente ndaj nxehtësisë, alumin


Njihuni me produktet tona INGCO.AL

Media Sociale INSTAGRAM

Videos: NGJITËS TUBASH 800 W

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “NGJITËS TUBASH 800 W”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ATLETE PUNE
ATLETE PUNE

ATLETE PUNE

Sold by INGCO.AL
L2,900
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KARIKUES BATERIE MAKINASH
KARIKUES BATERIE MAKINASH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POMPE LAVAZHI 2000 W
POMPE LAVAZHI 2000 W

POMPE LAVAZHI 2000 W

Sold by INGCO.AL
L19,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MINI SHARRE ME BATERI
MINI SHARRE ME BATERI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MUSHAMA SHIU E VERDHË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KRIK KROKODIL 3 TON HFJ302
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart