Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu
- 11%

SHARRË HORIZONTALE ME BATERI 20V

Add your review

Çmimi origjinal qe: L8,900.Çmimi i tanishëm është: L7,900.

 • Nr Serial: CRSLI1151
 • Marka: Ingco
 • Lloji: Industrial
 • Tensioni: 20V  ​​
 • Shpejtësia pa ngarkesë: 0-2800 / min 
 • Kapaciteti prerës 
 • Metal: 8 mm 
 • Druri: 115 mm
 • Aksesore: 2 lama
 • Bateria dhe Karikuesi nuk perfshien ne paketim

Çmimi origjinal qe: L8,900.Çmimi i tanishëm është: L7,900.

(-11%)
Sold by
INGCO.AL
@ Ingco Tools Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare

SHARRË HORIZONTALE ME BATERI 20V

SHARRË HORIZONTALE ME BATERI 20V

Njihuni me produktet tona INGCO.AL

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “SHARRË HORIZONTALE ME BATERI 20V”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
SALDATRIÇE INVERTER ING-MMA1805
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
CELES HIDRUALIK PAPAGALL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POMPE LAVAZHI 2000 W
POMPE LAVAZHI 2000 W

POMPE LAVAZHI 2000 W

Sold by INGCO.AL
L19,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Mates Largesie Me Meter Rrote Digital
MATES LARGESIE ME METER RROTE DIGITAL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
NGROHESE QERAMIKE METALIKE
NGROHESE QERAMIKE METALIKE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KALIBER INOXI 200 MM
SHARRË HORIZONTALE ME BATERI 20V
SHARRË HORIZONTALE ME BATERI 20V

Çmimi origjinal qe: L8,900.Çmimi i tanishëm është: L7,900.

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart