Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

TRAPAN ME GODITJE & IMPULS

L9,500

L9,500


Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/Order_On_Whatsapp_For_Dokan/Order_On_Whatsapp_For_Dokan.php on line 108
Sold by
INGCO.AL
@ Ingco Tools Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

TRAPAN ME GODITJE & IMPULSTRAPAN ME GODITJE & IMPULS

TRAPAN ME GODITJE & IMPULS

✓ Trapani më i mirë ne botë 650 W
✓ Sistemi Impuls siguron shpim në sipërfaqe të lëmuara, inox dhe vidhosjen e vidave të gjata të drurit.
✓ Rregjistrim shpejtësie dhe elektronik
✓ I përshtatshëm për të gjitha llojet e punëve.

✓ Fuqia dalëse 320 W
✓ Çift rrotullues maksimal 10 Nm // 88 in-lbs
✓ Trap-Ø murature 16 mm / 5/8″
✓ Stërvitja-Ø betoni 14 mm / 9/16 ”
✓ Stërvitja Ø çeliku 13 mm // 1/2 ”
✓ Stërvitja-Ø dru i butë 30 mm // 1 3/16″
✓ Shpejtësia në ngarkesën nominale 1500 rpm
✓ Shpejtësia maksimale e ndikimit 44800 bpm
✓ Ingranazhet1
✓ Kapaciteti i çakut 1,5 – 13 mm // 1/16 – 1/2 ”
✓ Diametri i jakës 43 mm / 1 11/16 ”
✓ Gishti i shpimit me vrima gjashtëkëndore 6,35 mm / 1/4 ”
✓ Stërvitni fillin e boshtit 1/2 ” – 20 UNF
✓ Lloji i fiksimit të çakëve Çuqe me shpejtësi
✓ Pesha (pa kabllo elektrike) 1.8
✓ Gjatësia e kabllit 2,5 m / 8 ft

 

 

Njihuni me produktet tona INGCO.AL

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “TRAPAN ME GODITJE & IMPULS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KEPUCE PUNE ME QAFE

KEPUCE PUNE ME QAFE

Sold by INGCO.AL
L3,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
NGJITËS TUBASH 800 W
NGJITËS TUBASH 800 W
Added to wishlistRemoved from wishlist 2
Add to compare
PISTOLETË PËR FRYRJE GOMASH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
DRYNE BRONXI
DRYNE BRONXI

DRYNE BRONXI

Sold by INGCO.AL
L990
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PESHORE ELEKTRONIKE LED HESA3303
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SET KUTI PLASTIKE 3 COPE
SET KUTI PLASTIKE 3 COPE
TRAPAN ME GODITJE & IMPULS
TRAPAN ME GODITJE & IMPULS
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart