Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

MATES LARGESIE ME LAZER HLDD0608

L7,900

 • Marka: Ingco
 • Numri i artikullit Ingco: HLDD0608
 • Gama e matjes : 0.05-60 m
 • Saktësia e matjes: ±2.0 mm
 • Lloji i lazerit: 635 nm, <1 mW, Klasa 2
 • Temperatura e funksionimit: -10°C ~ +50°C
 • Funksioni: Largësia, zona, vëllimi, lartësia
 • Me funksionin e fikjes
 • INGCO dizajn unik
 • Me 1 copë çantë kanavac
 • Paketuar sipas kutisë me ngjyra
SKU: HLDD0608

L7,900

Sold by
INGCO.AL
@ Ingco Tools Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

MATES LARGESIE ME LAZER HLDD0608

MATES LARGESIE ME LAZER HLDD0608

 • Marka: Ingco
 • Numri i artikullit Ingco: HLDD0608
 • Gama e matjes : 0.05-60 m
 • Saktësia e matjes: ±2.0 mm
 • Lloji i lazerit: 635 nm, <1 mW, Klasa 2
 • Temperatura e funksionimit: -10°C ~ +50°C
 • Funksioni: Largësia, zona, vëllimi, lartësia
 • Me funksionin e fikjes
 • INGCO dizajn unik
 • Me 1 copë çantë kanavac
 • Paketuar sipas kutisë me ngjyra

Veglat INGCO

Mjetet INGCO janë të përkushtuara për t’i bërë mjetet me cilësi profesionale të përballueshme. Markat e njohura si Bosch, Makita, Stanley janë të cilësisë së lartë, por shumë të shtrenjta. INGCO beson se cilësia e lartë i referohet jo vetëm funksionit, përdorshmërisë dhe pamjes, por edhe efikasitetit, performancës dhe mirëmbajtjes. I gjithë ekipi i INGCO i kushton vëmendje të madhe çdo detaji për t’i bërë mjetet INGCO të qëndrojnë në krye të botës. I gjithë ekipi i INGCO është i vendosur në Kinë për të mbështetur marketingun global. Ne fokusohemi në gjetjen e partnerëve jashtë shtetit në vend që të krijojmë ekipin tonë të shitjeve. Në vend që të bëjmë shumë reklama, ne preferojmë të kursejmë të gjitha shpenzimet shtesë për të maksimizuar përfitimet për partnerët. INGCO-Bëni botën në duart tuaja.

Njihuni me produktet tona BAUMARKET

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “MATES LARGESIE ME LAZER HLDD0608”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME GODITJE
VIDIATOR ME GODITJE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
NGROHESE QERAMIKE METALIKE
NGROHESE QERAMIKE METALIKE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KARROCE DORE TOLSEN
KARROCE DORE TOLSEN

KARROCE DORE TOLSEN

Sold by INGCO.AL
L6,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
KEPUCE PUNE ME MBROJTJE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KALIBER INOXI 200 MM
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
NIVELUES LAZER
NIVELUES LAZER
MATES LARGESIE ME LAZER HLDD0608
MATES LARGESIE ME LAZER HLDD0608
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart