Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

MINI SHARRE ME BATERI

L21,000

Mini sharrë me bateri WORCRAFT CHS-S20LiB është një sharrë portative për prerjen e dërrasave, prerjen e degëve dhe shkurreve të pemëve, punime të ndryshme zdrukthtarie dhe shumë punë të tjera.
Pesha e lehtë dhe dimensionet kompakte sigurojnë punë të rehatshme dhe të saktë edhe në vende të vështira për t’u arritur.

*Seti përfshin një bateri të rikarikueshme CLB-20V-2.0 dhe një karikues CLC-20V-2.4

✓ Motor pa karboncina
✓ Gjatësia e sharres 100 mm (4”)
✓ Shpejtësia e shtrirjes së zinxhirit 7 m/s
✓ Tensionues zinxhiri pa çelës
✓ Lubrifikimi automatik i zinxhirit
✓ Mbrojtje kundër aktivizimit aksidental

L21,000

Sold by
INGCO.AL
@ Ingco Tools Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

MINI SHARRE ME BATERI

MINI SHARRE ME BATERI

Mini sharrë me bateri WORCRAFT CHS-S20LiB është një sharrë portative për prerjen e dërrasave, prerjen e degëve dhe shkurreve të pemëve, punime të ndryshme zdrukthtarie dhe shumë punë të tjera.
Pesha e lehtë dhe dimensionet kompakte sigurojnë punë të rehatshme dhe të saktë edhe në vende të vështira për t’u arritur.

Ofron efikasitet më të madh, i cili ju lejon të reduktoni konsumin e baterisë deri në 50%, krahasuar me motorët e kolektorëve.

Përveç kësaj, motori asinkron dallohet nga niveli i reduktuar i ngrohjes dhe zhurmës, si dhe më rezistent ndaj ngarkesave.

Motori pa karboncina nuk kërkon mirëmbajtje ose zëvendësim të materialeve harxhuese gjatë gjithë jetës së tij të shërbimit.

Me funksionimin e duhur, është në gjendje të punojë 2-3 herë më gjatë se analogët e kolektorëve.

Niveli i ulët i dridhjeve dhe zhurmës siguron punë më komode dhe nuk shqetëson të tjerët.
Konsumi ekonomik i tarifës ju lejon të punoni për një kohë të gjatë pa karikim.

*Seti përfshin një bateri të rikarikueshme CLB-20V-2.0 dhe një karikues CLC-20V-2.4

✓ Motor pa karboncina
✓ Gjatësia e sharres 100 mm (4”)
✓ Shpejtësia e shtrirjes së zinxhirit 7 m/s
✓ Tensionues zinxhiri pa çelës
✓ Lubrifikimi automatik i zinxhirit
✓ Mbrojtje kundër aktivizimit aksidental

 

 

Njihuni me produktet tona INGCO.AL

Media Sociale INSTAGRAM

Videos: MINI SHARRE ME BATERI

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “MINI SHARRE ME BATERI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 2
Add to compare
ZMERILUESE RRETHORE ME AJER
ZMERILUESE RRETHORE ME AJER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SET KRIKETI MATADOR
KOMPLET KRIKET MATADOR
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SET KUTI PLASTIKE 3 COPE
SET KUTI PLASTIKE 3 COPE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHKALLE HEKURI EMTOP
SHKALLE HEKURI EMTOP
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VARESE RROBASH PORTATIVE
VARESE RROBASH PORTATIVE
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
GERSHERE ME BATERI 20V
GERSHERE ME BATERI 20V
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart