Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

WORCRAFT

WORCRAFT: Fuqizimi i DIY dhe profesionistëve që nga viti 2008

Lindur nga përvoja, nxitur nga inovacioni

E themeluar në vitin 2008 nga znj. Dana dhe një ekip veteranësh me përvojë të industrisë, WORCRAFT bazohet në ekspertizën e dekadave të zhvilluara me prodhuesit kryesorë si BOSCH, Black & Decker dhe RYOBI. Kjo trashëgimi ushqen misionin tonë kryesor: të fuqizojmë klientët dhe partnerët për të arritur më shumë me më pak kosto, duke ofruar mjete inovative dhe cilësore me vlerë të jashtëzakonshme.

Aty ku mjeshtëria takohet me avancimin

Ne nuk bëjmë vetëm vegla – ne i projektojmë ato me përpikëri. Produktet tona janë kulmi i një kërkimi të gjerë, testimi rigoroz dhe një kuptim i thellë i nevojave të përdoruesve. Kjo përkthehet në mjete që janë:

Intuitive dhe miqësore për përdoruesit: Kontrollet e thjeshta dhe dizajni i qartë e bëjnë trajtimin e projekteve një fllad, qoftë për entuziastët DIY apo profesionistët.
Të besueshme dhe të qëndrueshme: Të ndërtuara me materiale të cilësisë së lartë dhe ndërtim rigoroz, veglat tona janë ndërtuar për të qëndruar, projekt pas projekti.
E mbushur me Performancë: E krijuar për të ofruar fuqinë dhe saktësinë që ju nevojitet, pavarësisht nëse jeni duke lëmuar një sipërfaqe të ashpër ose duke shpuar në beton.

Një rrjet global, një angazhim lokal

Me një trashëgimi 12-vjeçare dhe një rrjet të fuqishëm shitjesh që përfshin Evropën, Azinë dhe Lindjen e Mesme, ne po zgjerojmë vazhdimisht shtrirjen tonë. Por kudo që të shkojmë, fokusi ynë mbetet i njëjtë: ofrimi i produkteve të jashtëzakonshme dhe mbështetje për komunitetet në mbarë botën.

Më shumë se vetëm mjete, ne jemi partnerët tuaj

Ne besojmë në fuqinë e bashkëpunimit. Kjo është arsyeja pse ne punojmë ngushtë me partnerët tanë për të zhvilluar zgjidhje që plotësojnë nevojat e tyre specifike dhe ofrojnë mbështetje të vazhdueshme për të siguruar suksesin e tyre. Pavarësisht nëse jeni shpërndarës, shitës me pakicë ose përdorues individual, ne jemi këtu për t’ju ndihmuar të arrini qëllimet tuaja.

Bashkohu me komunitetin WORCRAFT

Zbuloni një botë mundësish me WORCRAFT. Eksploroni gamën tonë të larmishme të veglave, nga stërvitjet dhe sharrat me rrymë deri te spërkatësit dhe bluarjet. Gjeni frymëzim në këshillat dhe truket tona të bëra vetë dhe lidheni me një komunitet krijuesish dhe ndërtuesish të pasionuar.

Me WORCRAFT, fuqizojeni veten për të ndërtuar, krijuar dhe arritur më shumë. Na vizitoni sot dhe zhbllokoni potencialin tuaj!

Categories
  • All
  • Favorite
  • Popular
  • Most rated
  • Expired
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOELTE DADICEKESH
PISTOELTE DADICEKESH

PISTOELTE DADICEKESH

Sold by INGCO.AL
L19,500
- 31%
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MOTOKOSE ME BENZINE

MOTOKOSE ME BENZINE

Sold by INGCO.AL
Çmimi origjinal qe: L19,500.Çmimi i tanishëm është: L13,500.
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Zmeriluese muri WORCRAFT (DS07-215)
Zmeriluese muri WORCRAFT (DS07-215)
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SALDATRIÇE INVERTER MMA-200DP
SALDATRIÇE INVERTER MMA-200DP
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME GODITJE
VIDIATOR ME GODITJE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETE BOJE ELEKTRIKE
PISTOLETE BOJE ELEKTRIKE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN BANGO 350 W
TRAPAN BANGO 350 W

TRAPAN BANGO 350 W

Sold by INGCO.AL
L15,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MINI SHARRE ME BATERI
MINI SHARRE ME BATERI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPRESOR AJRI 24L

KOMPRESOR AJRI 24L

Sold by INGCO.AL
L16,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME 2 BATERI WORCRAFT CD-20LiH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
FSHESË VAKUMI 1600W WORCRAFT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETE BOJE ELEKTRIKE 400W
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POMPE LAVAZHI 2100 W WORCRAFT
POMPE LAVAZHI 2100 W WORCRAFT
Show next
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart