Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

POMPE LAVAZHI 2100 W WORCRAFT

Add your review

L22,500

 • Nr Serial: HC21/110
 • Marka: Worcraft
 • Prodhuar ne Gjermani
 • Fuqia: 2100 W
 • Tensioni i vlerësuar 230-240V ~ 50Hz
 •  Presioni 165 bar
 • Rrjedha maksimale 7.5 l / min
 • Zorrë me presion të lartë
 • Gjatësia e kabllit 5 metra
 • Përmasat (LxWxH) 35x37x86cm
 • Pesha 16.5Kg

L22,500

Sold by
INGCO.AL
@ Ingco Tools Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

POMPE LAVAZHI 2100 W WORCRAFT

POMPE LAVAZHI 2100 W WORCRAFT

Larja e presionit të lartë WORCRAFT HC21-110 është e përkryer për pastrim të shpejtë dhe të fuqishëm rreth shtëpisë dhe kopshtit.

Pompe lavazhi me presion të lartë WORCRAFT është raporti optimal i performancës, ergonomisë dhe funksionalitetit.

Është shumë i përshtatshëm për larjen e makinave, motoçikletave, fasadave të ndërtesave, trotuareve, pastrimin e qilimave, mobiljeve të kopshtit, sipërfaqeve të tjera të pista prej metali, druri, plastike ose guri.

Përdoreni këtë për të larë papastërtitë dhe pluhurin nga makina juaj, pajisjet e kopshtit dhe mobiljet në natyrë, pastroni llumin nga pluhurat e jashtme  me lehtësi. Një depozite me vrimë nxjerrëse e integruar e detergjentit dhe bashkëngjitjet e lidhjes së shpejtë e bëjnë sapunimin dhe larjen e sipërfaqeve një erë.

Aksesorët që nuk janë në përdorim mund të ruhen në vendet e aksesorit, ndërsa një goditje e tubit dhe organizatori i kordonit mban gjithçka të rregulluar dhe të rregullt.

Gypi fleksibël i presionit të lartë dhe kordoni i gjatë i rrymës sigurojnë një gamë të bollshme për të gjitha detyrat tuaja të pastrimit, ndërsa doreza e guximshme dhe dizajni i lehtë e bëjnë më të lehtë bartjen e kësaj me vete.

Kabllot e energjisë 5 metra për përdorim të përshtatshëm kudo.

 • Nr Serial: HC21/110H
 • Marka: Worcraft
 • Prodhuar ne Gjermani
 • Fuqia: 2100 W
 • Tensioni i vlerësuar 230-240V ~ 50Hz
 •  Presioni 165 bar
 • Rrjedha maksimale 7.5 l / min
 • Zorrë me presion të lartë
 • Gjatësia e kabllit 5 metra
 • Përmasat (LxWxH) 35x37x86cm
 • Pesha 16.5Kg

Njihuni produktet tona INGCO.AL

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “POMPE LAVAZHI 2100 W WORCRAFT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TAVOLINE HEKUROSJE
TAVOLINE HEKUROSJE

TAVOLINE HEKUROSJE

Sold by INGCO.AL
L3,190
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME 2 BATERI WORCRAFT CD-20LiH
Added to wishlistRemoved from wishlist 2
Add to compare
PISTOLETË PËR FRYRJE GOMASH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHKALLË DRURI TIPI A
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN ME GODITJE & IMPULS
TRAPAN ME GODITJE & IMPULS
- 13%
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGURE ME 2 BATERI 5.0 AH

ELEKTROGURE ME 2 BATERI 5.0 AH

Sold by INGCO.AL
Çmimi origjinal qe: L14,900.Çmimi i tanishëm është: L12,900.
POMPE LAVAZHI 2100 W WORCRAFT
POMPE LAVAZHI 2100 W WORCRAFT
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart