Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

SALDATRIÇE INVERTER MMA-200DP

L21,000

L21,000

Sold by
INGCO.AL
@ Ingco Tools Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

SALDATRIÇE INVERTER MMA-200DP

SALDATRIÇE INVERTER MMA-200DP

Salduesi me hark me inverter WORCRAFT MMA-200DP është projektuar për riparime, mirëmbajtje dhe aplikime serioze DIY rreth shtëpisë ose garazhit, i cili është i përshtatshëm për t’u përdorur në një gamë të gjerë projektesh si porta, rimorkio dhe prodhime të përgjithshme metalike.
I përshtatshëm për përdorim me madhësi elektroda 1.0, 1.6, 2.0, 2.5, 3.2, 4.0, 5.0 mm.
Karakteristikat përfshijnë; ventilator i ftohur për përmirësim të ciklit të punës dhe performancës së saldimit, mbrojtje ndaj ndërprerjes së temperaturës nga mbingarkesa termike, dalje pafundësisht e ndryshueshme nga 20 – 200 Amper për rregullime të sakta.
Ekran dixhital LED për rregullim të lehtë dhe monitorim të rrymës së saldimit në kohë.
Forca e harkut ndihmon operatorin në fillimin e saldimit.
Ndezja dhe funksioni i dritës LED për kontrollimin e lehtë të statusit të makinës.
Teknologjia e inverterit e bën makinën të lehtë dhe kompakte për t’u mbajtur lehtësisht në dorë.

 

Njihuni me produktet tona INGCO.AL

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “SALDATRIÇE INVERTER MMA-200DP”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KALIBER INOXI 200 MM
- 9%
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KEPUC PUNE ME MBOJTJE

KEPUC PUNE ME MBOJTJE

Sold by INGCO.AL
Çmimi origjinal qe: L6,500.Çmimi i tanishëm është: L5,900.
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
SHARRE BANGO
SHARRE BANGO

SHARRE BANGO

Sold by INGCO.AL
L25,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETE DADIÇEKESH
PISTOLETE DADIÇEKESH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PESHORE ELEKTRONIKE ME BATERI
PESHORE ELEKTRONIKE ME BATERI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
FRYRES & THITHES AJRI
FRYRES & THITHES AJRI
SALDATRIÇE INVERTER MMA-200DP
SALDATRIÇE INVERTER MMA-200DP
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart