Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

FRYRES & THITHES AJRI

L5,800

✓ Fuqia hyrëse: 800 W
✓ Tensioni: 220V-240V~50/60Hz
✓ Shpejtësia pa ngarkesë: 0-15000 rpm
✓ Shpejtësia e ndryshueshme
✓ Shpejtësia maksimale e fryrjes: 0-4,5 m3/min

L5,800


Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/Order_On_Whatsapp_For_Dokan/Order_On_Whatsapp_For_Dokan.php on line 108
Sold by
INGCO.AL
@ Ingco Tools Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

FRYRES & THITHES AJRI

FRYRES & THITHES AJRI

Vegel profesionale, e ndertuar nga komponente te cilesise maksimale dhe prodhuar me fokus kryesor profesionalizmin ne pune.
Ideale per pastrimin e hapesirave te medha nga gjethet dhe papastertite.

Me fuqi prej 800 W, gjeneron shpejtesi me kapacitet 4,5 m3/min

Lehtesisht e manovrueshme fale peshes se lehte dhe trupit kompakt.

Ideale per pastrimin e hapesirave te medha nga gjethet dhe papastertite.

Funksion thithës dhe fryrës, punon si aspirator dhe si ventilator, në varësi të nevojës tuaj.
Mundëson pastrimin e oborrit nga gjethet, pastrimin e kompjuterit nga pluhurat, pastrimin si fshesë me vakum për shtëpi dhe makinë.
Heq me lehtësi gjethet, pluhurin, dheun, etj.
Punon me energji elektrike 220V.
Përdorim dhe transport i thjeshtë.
Nr Serial: EABR8001

✓ Fuqia hyrëse: 800 W
✓ Tensioni: 220V-240V~50/60Hz
✓ Shpejtësia pa ngarkesë: 0-15000 rpm
✓ Shpejtësia e ndryshueshme
✓ Shpejtësia maksimale e fryrjes: 0-4,5 m3/min

 

Njihuni me produktet tona INGCO.AL

Media Sociale INSTAGRAM

Videos: FRYRES & THITHES AJRI

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “FRYRES & THITHES AJRI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SET KRIKETI MATADOR
KOMPLET KRIKET MATADOR
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI 20V TOLSEN 79033
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PERZJERESE KOLLI 1800 W
PERZJERESE KOLLI 1800 W
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
FSHESE ME KORENT

FSHESE ME KORENT

Sold by INGCO.AL
L7,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPRESOR AJRI
KOMPRESOR AJRI

KOMPRESOR AJRI

Sold by INGCO.AL
L3,900
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KAVO BATERIE 600 AMP
KAVO BATERIE 600 AMP
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart