Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu
- 32%

FSHESE ME KORENT SILENCIOZ

Add your review

Çmimi origjinal qe: L14,500.Çmimi i tanishëm është: L9,900.

✓ Motor Silencioz
✓ Marka: LAVORO
✓ Fuqia: 1200 W
✓ Tensioni: 220/240 V
✓ Kapaciteti: 30 L
✓ Gjatësia e kabllit: 1.5 m
✓ Permasat: 37x64x37 cm
✓ Zorrë fleksibël 1,5 m
✓ Pesha: 6.65 Kg

Çmimi origjinal qe: L14,500.Çmimi i tanishëm është: L9,900.

(-32%)
Sold by
INGCO.AL
@ Ingco Tools Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

FSHESE ME KORENT SILENCIOZ

FSHESE ME KORENT SILENCIOZ

Fshesa me korrent Lavor Rudy 1200 S është një produkt me dizajn inovativ dhe cilësi të shkëlqyer, i garantuar nga dizajni dhe prodhimi 100% MADE IN ITALY.
Struktura çeliku e stilit të karbonit, e lehtë dhe e qëndrueshme.
Lavor Rudy 1200 S është i fuqishëm, i besueshëm, novator në dizajn, i lehtë për t’u përdorur dhe zë një hapësirë minimale, por mbi të gjitha është i sigurt dhe përputhet me standardet evropiane dhe është i vërtetuar nga organizmat lider certifikues.
Fshesë me korrent/Fshesë me korrent të lagësht me kazan inox për përdorim hobi, e përshtatshme për përdorim kryesisht privat dhe shtëpi.
Ky produkt, MADE IN ITALY, është përmirësuar nga një sërë veçorish që e dallojnë atë nga fshesat e tjera të tilla si një kornizë çeliku në stilin e karbonit dhe filtri me mikrofibra që lahet.

Kjo fshesë me vakum nuk zë shumë hapësire falë mënyrës së vendosjes së tubit dhe aksesorëve.

Të gjithë aksesorët e nevojshëm për pastrim janë të përfshire në paketim për tu përdorur në cdo kohë.

Mund te pastroni pluhura dhe lengje.

✓ Motor Silencioz
✓ Marka: LAVOR
✓ Fuqia: 1200 W
✓ Tensioni: 220/240 V
✓ Kapaciteti: 30 L
✓ Gjatësia e kabllit: 1.5 m
✓ Permasat: 37x64x37 cm
✓ Zorrë fleksibël 1,5 m
✓ Pesha: 6.65 Kg

 

Njihuni me produktet tona INGCO.AL

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “FSHESE ME KORENT SILENCIOZ”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETE BOJE ELEKTRIKE
PISTOLETE BOJE ELEKTRIKE
Added to wishlistRemoved from wishlist 2
Add to compare
PISTOLETË PËR FRYRJE GOMASH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BALADEZ PROFESIONAL 20M
BALADEZ PROFESIONAL 20M
Added to wishlistRemoved from wishlist 2
Add to compare
ZMERILUESE RRETHORE ME AJER
ZMERILUESE RRETHORE ME AJER
Added to wishlistRemoved from wishlist 2
Add to compare
SET KACAVIDASH

SET KACAVIDASH

Sold by INGCO.AL
L1,990
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MULTIMETER DIXHITAL
MULTIMETER DIXHITAL

MULTIMETER DIXHITAL

Sold by INGCO.AL
L3,500
FSHESE ME KORENT SILENCIOZ
FSHESE ME KORENT SILENCIOZ

Çmimi origjinal qe: L14,500.Çmimi i tanishëm është: L9,900.

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart