Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

POMPË LAVAZHI 2100W LAVORO

Add your review

L18,000

Bojra Tirana: Lavor Galaxy 150

  • Pastrim i fuqishëm: Trajtoni papastërtitë e forta me presion 150 bar dhe rrjedhje uji 450 L/h.
  • Përdorimi i shpeshtë: Projektuar për pastrim të rregullt të makinave, biçikletave, oborreve dhe më shumë.
  • Zgjidhja e plotë: Përfshin hesë turbo, furçë rrotulluese dhe pastrues oborri për detyra të ndryshme.
  • Dizajni i qëndrueshëm: Koka e pompës prej alumini dhe sistemi automatik i ndalimit sigurojnë jetë të gjatë.
  • Bojra Tirana: Burimi juaj për pastrues të fuqishëm me presion të lartë dhe pajisje pastrimi.

L18,000

@ Anxhel Xoxa
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare

POMPË LAVAZHI 2100W LAVORO

POMPË LAVAZHI 2100W LAVORO

Bojra Tirana: Fito çdo sfidë pastrimi me pastruesin me presion të lartë të LAVOR’s Galaxy 150

Bojra Tirana ju pajis për të përballuar edhe detyrat më të vështira të pastrimit me pastruesin e fuqishëm me presion të lartë të ujit të ftohtë LAVOR Galaxy 150. Ky kalë pune është projektuar për përdorim të shpeshtë, duke e bërë atë ideal për pronarët e shtëpive dhe profesionistët që kërkojnë fuqi të jashtëzakonshme pastrimi.

Lëshoni fuqinë: Pastrimi i thellë i lehtësuar

Galaxy 150 krenohet me një presion maksimal prej 150 bar dhe një shpejtësi shpërndarjeje prej 450 litrash në orë. Kjo përkthehet në fuqi të jashtëzakonshme pastrimi për të trajtuar papastërtitë dhe papastërtitë e vazhdueshme në sipërfaqe të ndryshme.

POMPË LAVAZHI 2100W LAVORO Ideale për zona me madhësi mesatare: Pastroni të gjitha

Pavarësisht nëse keni nevojë të pastroni makinën, motoçikletën ose biçikletën tuaj, Galaxy 150 është në dispozicion të sfidës. Ai gjithashtu shkëlqen në pastrimin e rrugëve, oborreve, mobiljeve të jashtme, mureve dhe veglave të kopshtit, duke e bërë atë zgjidhjen tuaj të vetme për të gjitha nevojat tuaja për pastrimin e jashtëm.

E pajisur plotësisht për sukses: Aksesorët e përfshirë

Galaxy 150 vjen me një grup të plotë aksesorësh për të përballuar me lehtësi çdo detyrë pastrimi. Kjo përfshin një shtizë turbo për fuqi të përqendruar pastrimi, një furçë rrotulluese për heqjen e papastërtive të forta dhe një pastrues oborri për pastrim pa mundim të sipërfaqeve të jashtme.

Ndërtuar për të qëndruar: Dizajn i qëndrueshëm për përdorim afatgjatë

Galaxy 150 është ndërtuar me një kokë pompe alumini me tre piston, me një valvul anashkalimi të integruar, duke siguruar qëndrueshmëri dhe performancë afatgjatë. Për më tepër, sistemi automatik i ndalimit siguron siguri dhe zgjat jetën e makinës.

Veçori miqësore për përdoruesit për pastrim të lehtë

Bojra Tirana e kupton rëndësinë e komfortit të përdoruesit. Galaxy 150 përmban një dorezë ergonomike për pastrim pa lodhje, një mbajtëse zorrësh për ruajtje të përshtatshme dhe një hapësirë ruajtëse aksesorësh për të mbajtur gjithçka të organizuar.

Bojra Tirana: Partneri juaj në zgjidhje të fuqishme pastrimi

Bojra Tirana, ne jemi të përkushtuar t’ju ofrojmë mjetet e cilësisë së lartë që ju nevojiten për të ruajtur një mjedis të pastër dhe të bukur. Vizitoni dyqanin tonë sot dhe provoni fuqinë pastruese dhe shkathtësinë e pastruesit me presion të lartë LAVOR Galaxy 150. Me performancën e tij të jashtëzakonshme. Veçoritë miqësore për përdoruesit dhe aksesorët gjithëpërfshirës, është zgjidhja perfekte për të gjitha sfidat tuaja të pastrimit.

Mos lejoni që papastërtia të fitojë. Porositni sot pastruesin tuaj me presion LAVOR Galaxy 150 nga Bojra Tirana dhe përjetoni fuqinë e pastrimit!

Njihuni me produktet tona POMPA LAVAZHI

Media Sociale INSTAGRAM

Videos: POMPË LAVAZHI 2100W LAVORO

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “POMPË LAVAZHI 2100W LAVORO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
pompe-lavazhi-2000w-emtop
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
pompe-lavazhi-ar-117-1300w
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
POMPË LAVAZHI 1650W MAXPULS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
pompe-lavazhi-1400w-tolsen
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
pompe-lavazhi-2500w-lavoro
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
pompe-lavazhi-2500w-maxpuls
POMPË LAVAZHI 2100W LAVORO
POMPË LAVAZHI 2100W LAVORO
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart