Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

POMPË LAVAZHI 2500W LAVORO

Add your review

L29,500

POMPË LAVAZHI 2500W LAVORO

 • Fuqia e hyrjes: 2500W
 • Presioni maksimal: 160Bar (2300PSI)
 • Shkalla e rrjedhjes: 510L / orë
 • Me 3 programe
 • Shpejtësia e ndryshueshme e motorrit dhe pompës
 • Me 3 pistona
 • Koka alumini
 • Pistolet me lidhje të shpejtë
 • Sistem automatik i ndalimit
SKU: 80860140C Tag:

L29,500

@ Anxhel Xoxa
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare

POMPË LAVAZHI 2500W LAVORO

POMPË LAVAZHI 2500W LAVORO

 • Fuqia e hyrjes: 2500W
 • Presioni maksimal: 160Bar (2300PSI)
 • Shkalla e rrjedhjes: 510L / orë
 • Me 3 programe
 • Shpejtësia e ndryshueshme e motorrit dhe pompës
 • Me 3 pistona
 • Koka alumini
 • Pistolet me lidhje të shpejtë
 • Sistem automatik i ndalimit

Njihuni me produktet tona POMPA LAVAZHI

Media Sociale INSTAGRAM

Videos: POMPË LAVAZHI 2500W LAVORO

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “POMPË LAVAZHI 2500W LAVORO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POMPË LAVAZHI 2000W TOLSEN
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
POMPË LAVAZHI 1650W MAXPULS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
pompe-lavazhi-1400w-tolsen
Added to wishlistRemoved from wishlist 2
Add to compare
POMPË LAVAZHI 1800W TOLSEN
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
pompe-lavazhi-3000w-ingco
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
pompe-lavazhi-2500w-ingco
POMPË LAVAZHI 2500W LAVORO
POMPË LAVAZHI 2500W LAVORO
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart