Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

POMPË LAVAZHI 1800W TOLSEN

Add your review

L14,500

POMPË LAVAZHI 1800W TOLSEN

• Fuqia hyrëse: 1800W
• Tensioni i Vlerësuar: 220-240V
• Frekuenca: 50/60Hz
• Presioni maksimal i pompës: 130Bar (1885psi)
• Shkalla e rrjedhjes: 6L/min
• 1 armë spërkatëse uji
• Tub me presion të lartë 7 m
• Sistemi i ndalimit automatik
• Me funksionin e thithjes automatike
• Prizë dhe kabllo: VDE miratuar 5m
• Aksesorët:
Rezervuar pastrues 1 copë
Thithja e hyrjes 1 copë
1 copë kunj pastrimi
• Paketimi: kuti me ngjyra

SKU: 79571 Tags: ,

L14,500

@ Anxhel Xoxa
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 2
Add to compare

POMPË LAVAZHI 1800W TOLSEN

POMPË LAVAZHI 1800W TOLSEN

• Fuqia hyrëse: 1800W
• Tensioni i Vlerësuar: 220-240V
• Frekuenca: 50/60Hz
• Presioni maksimal i pompës: 130Bar (1885psi)
• Shkalla e rrjedhjes: 6L/min
• 1 armë spërkatëse uji
• Tub me presion të lartë 7 m
• Sistemi i ndalimit automatik
• Me funksionin e thithjes automatike
• Prizë dhe kabllo: VDE miratuar 5m
• Aksesorët:
Rezervuar pastrues 1 copë
Thithja e hyrjes 1 copë
1 copë kunj pastrimi
• Paketimi: kuti me ngjyra

STOK NR.. SIZE QTY./KARTON
79571 1800W 1

 

Njihuni me produktet tona POMPA LAVAZHI

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “POMPË LAVAZHI 1800W TOLSEN”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
pompe-lavazhi-1400w-emtop
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
pompe-lavazhi-2000w-emtop
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
pompe-lavazhi-ar-117-1300w
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
pompe-lavazhi-1800w-maxpuls
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
pompe-lavazhi-2800w-ingco
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
POMPË LAVAZHI 1400W INGCO
POMPË LAVAZHI 1800W TOLSEN
POMPË LAVAZHI 1800W TOLSEN
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart