Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ASPIRATOR INOXI 1500 W

L12,500

✓ TC-VC 193 0 S
✓ Fuqia 1500 W
✓ Depozita 30 L
✓ Permasat 39 x 38 x 55 cm

L12,500

Sold by
INGCO.AL
@ Ingco Tools Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ASPIRATOR INOXI 1500 W

ASPIRATOR INOXI 1500 W

Një produkt që kursen kosto për përdorim komercial dhe shtëpiak.

Zëvendësimi i rregullt i qeseve dhe filtrave me vakum mund të ndihmojë në përmirësimin e performancës së makinës.

✓ TC-VC 193 0 S
✓ Fuqia 1500 W
✓ Tensioni: 220-240 V | 50/60 Hz
✓ Depozita 30 L
✓ Permasat 39 x 38 x 55 cm
✓ Gjatësia e zorrës thithëse 250 cm
✓ Diametri i zorrës thithëse 36 mm
✓ Gjatësia e kordonit të rrymës 3 m
✓ Niveli i presionit të zërit Lpa 78 dB (A)
✓ Pesha: 4.75 kg

 

Njihuni me produktet tona INGCO.AL

Media Sociale INSTAGRAM

Videos: ASPIRATOR INOXI 1500 W


Warning: Undefined array key "v" in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/themes/rehub-theme/functions/video_class.php on line 31

Warning: Undefined variable $vid in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/themes/rehub-theme/functions/video_class.php on line 105
video ASPIRATOR INOXI 1500 W

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ASPIRATOR INOXI 1500 W”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GERSHERE KRASITESE ME BATERI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
FSHESE ME KORENT

FSHESE ME KORENT

Sold by INGCO.AL
L7,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 2
Add to compare
VIDIATOR ME 2 BATERI LI-ION + AKSESORE
VIDIATOR ME 2 BATERI LI-ION + AKSESORE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN BANGO 350 W
TRAPAN BANGO 350 W

TRAPAN BANGO 350 W

Sold by INGCO.AL
L15,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
GERSHERE ME BATERI 20V
GERSHERE ME BATERI 20V
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POMPE LAVAZHI 2100 W WORCRAFT
POMPE LAVAZHI 2100 W WORCRAFT
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart