Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

NGROHESE ME RREGULLATOR TE NXEHTESISE

L3,990

Ngrohja e hapsirave është mjaft eficente nëse përdorim këtë kategori ngrohësish. Ky ngrohës krijon një ajër të përqëndruar të ngrohtë në menyrë mjaft eficente dhe mjaft të shpejtë për të ngrohur hapsirën e dëshiruar.

✓ Nr Serial: 9353
✓ Fuqia: 2000 W
✓ Tensioni: 220-240 V
✓ Frekuenca : 50 Hz

Tag:

L3,990

Sold by
INGCO.AL
@ Ingco Tools Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

NGROHESE ME RREGULLATOR TE NXEHTESISE

NGROHESE ME RREGULLATOR TE NXEHTESISE

 

Ngrohja e hapsirave është mjaft eficente nëse përdorim këtë kategori ngrohësish. Ky ngrohës krijon një ajër të përqëndruar të ngrohtë në menyrë mjaft eficente dhe mjaft të shpejtë për të ngrohur hapsirën e dëshiruar.

Ngrohës vëllimor i ajrit, që funksionon duke futur me forcë ajrin e nxehtë dhoma të ndryshme, quhej top. Ndër pajisjet shtëpiake me kapacitete të ndryshme, një nga më të njohurat është një armë elektrike e nxehtësisë me elementë ngrohjeje qeramike.

Armët e tillë të nxehtësisë funksionojnë në një rrjet 220 V, dhe elementët e ngrohjes të bëra nga qeramika përdoren si element ngrohjeje. Për shkak të qarkullimit të ajrit të nxehtë, dhomat e çdo zone nxehen shpejt – kjo u miratua nga pronarët e serave, ku arma e nxehtësisë ka gjetur përdorimin e saj praktik dhe të vazhdueshëm. Përdoret gjithashtu:

 • gjatë punimet e ndërtimit për tharje të shpejtë të sipërfaqeve të ndryshme;
 • në ngrohje hangaret për ruajtjen e avionëve për qëllime të ndryshme.

Pajisjet e tilla kanë shumë cilësi pozitive:

 1. Ngrohja e shpejtë e dhomës për shkak të qarkullimit të ajrit të nxehtë.
 2. Elementet ngrohëse qeramike sigurojnë pastërtinë natyrale dhe freskinë e ajrit të nxehtë.
 3. Kohëzgjatja e modalitetit të aplikimit.
 4. Arma e nxehtësisë ka një dorezë të sipërme për mbajtje të lehtë.
 5. Ekziston një mbrojtje e patentuar nga mbinxehja që parandalon zjarrin e padëshiruar të blicit.
 6. Një dizajn unik unik i produktit.
 7. Trupi me volum të vogël dhe lehtësia e të gjithë strukturës.
 8. Ndikim i ulët i zhurmës dhe lehtësi në përdorim.
 9. Siguri dhe ekologji e qëndrueshme.

✓ Nr Serial: 9353
✓ Fuqia: 2000 W
✓ Tensioni: 220-240 V
✓ Frekuenca : 50 Hz

 

 

Njihuni me produktet tona INGCO.AL

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “NGROHESE ME RREGULLATOR TE NXEHTESISE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME 2 BATERI WORCRAFT CD-20LiH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
FSHESE ME KORENT SOBE
FSHESE ME KORENT SOBE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PRERESE PLLAKASH PROFESIONALE SIGMA 84 CM
PRERESE PLLAKASH PROFESIONALE SIGMA 84 CM
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI 20V TOLSEN 79033
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SET KRIKETI MATADOR
KOMPLET KRIKET MATADOR
- 11%
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZMERILUESE SXE 450 TURBO TEC
ZMERILUESE SXE 450 TURBO TEC

ZMERILUESE SXE 450 TURBO TEC

Sold by INGCO.AL
Çmimi origjinal qe: L23,500.Çmimi i tanishëm është: L21,000.
NGROHESE ME RREGULLATOR TE NXEHTESISE
NGROHESE ME RREGULLATOR TE NXEHTESISE
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart