Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

MCZ-Oxhak Vivo 80 Hydro me pelet – 5012003

Futësia e zjarrit me pelet me ujë VIVO 85 Hydro përshtatet pa probleme në pothuajse çdo ambient. Falë pamjes moderne dhe derës së madhe të xhamit të zi, zjarri është veçanërisht i paraqitur mirë. Puna e mirëmbajtjes është shumë më e lehtë për t’u kryer falë sistemit praktik të tërheqjes dhe turbulatorët mund të pastrohen drejtpërdrejt kur hapet dera.

@ Hidrosanitare Sinani
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

MCZ-Oxhak Vivo 80 Hydro me pelet – 5012003

MCZ-Oxhak Vivo 80 Hydro me pelet – 5012003

Futësia e zjarrit me pelet me ujë VIVO 85 Hydro përshtatet pa probleme në pothuajse çdo ambient. Falë pamjes moderne dhe derës së madhe të xhamit të zi, zjarri është veçanërisht i paraqitur mirë. Puna e mirëmbajtjes është shumë më e lehtë për t’u kryer falë sistemit praktik të tërheqjes dhe turbulatorët mund të pastrohen drejtpërdrejt kur hapet dera.

Specifikimet teknike:
Modeli: VIVO 85 Pellet Hydro
Klasa e efikasitetit të energjisë: A ++
Karburanti: Pelet
Gama e performancës: 4,4-22,3 kW
Dimensionet (lartësia x gjerësia x thellësia): 97.4 x 81.5 x 71.6 cm
Kapaciteti i ngrohjes së hapësirës: ~ 550 m³
Enë pelet: 44 litra
Konsumi i peletit: ~ 0,9 – 4,9 kg / orë
Pesha: 190 kg
Dimensioni i lidhjes së gazit të tymit: 80 mm

Njihuni me produktet tona Hidrosanitare Sinani

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “MCZ-Oxhak Vivo 80 Hydro me pelet – 5012003”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bosch Panel Diellor çati 300L 2-pasqyra
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Kolpa-Vaske Gloriana 190x100 - 787060
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOLO-Pishuar Nova Pro 1 - M36010000
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Valvula perzierese Caleffi 6000 Legiomix
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pjate Dushi H me ndenjese Bebop
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Galassia wc + bide mat
MCZ-Oxhak Vivo 80 Hydro me pelet – 5012003
MCZ-Oxhak Vivo 80 Hydro me pelet – 5012003
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart