Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

MCZ-Oxhak Vivo 90 Wood – 5015004

Oxhak me pelet duktues me pamje te madhe. Mangall dhe kuti zjarri prej gize të zezë. Menaxhimi inteligjent i djegies me teknologjinë Maestro dhe Wi-Fi të dyfishtë të përfshirë. Përshtatet me disa veshje në katalog, mes tyre Sahara, veshja e oxhakut të projektuar nga Paola Navone për MCZ.

@ Hidrosanitare Sinani
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

MCZ-Oxhak Vivo 90 Wood – 5015004

MCZ-Oxhak Vivo 90 Wood – 5015004

Oxhak me pelet duktues me pamje te madhe. Mangall dhe kuti zjarri prej gize të zezë. Menaxhimi inteligjent i djegies me teknologjinë Maestro dhe Wi-Fi të dyfishtë të përfshirë. Përshtatet me disa veshje në katalog, mes tyre Sahara, veshja e oxhakut të projektuar nga Paola Navone për MCZ.

Nxehtësia që shkon shumë

Kjo pajisje ka 2 ventilatorë të pavarur (3 për versionin Maestro 11 kW), që mund të kanalizohen për të ngrohur dhomat e tjera deri në 8 metra larg. Oxhaku mund të kombinohet me COMFORT AIR® Basic ose COMFORT AIR® Slim. > Zbuloni më shumë për sistemin Comfort Air®

Struktura e mbyllur si standard

Falë një dhome djegieje të mbyllur në mënyrë perfekte, ky produkt përdor oksigjenin e marrë ekskluzivisht nga jashtë, duke siguruar konsum të reduktuar dhe rehati të përsosur termike në shtëpitë moderne, madje edhe ato me klasifikim energjie të klasit A, pa rrezik të emetimit të tymit në dhomë.

Shpejtësia e ndezjes

Falë një kandele të re qeramike, flaka shfaqet në më pak se tre minuta, me një reduktim 40% në kohën e ndezjes dhe një ulje të konsiderueshme në konsumin e energjisë elektrike.

Kontroll i avancuar nëpërmjet Wi-Fi i përfshirë si standard

Ky produkt përfshin teknologjinë Maestro, që lejon ngrohësin të shprehë potencialin e tij maksimal me një përdorim edhe më të lehtë dhe më intuitiv. Një mikro-kompjuter i integruar real dialogon me smartfonin tuaj dhe përmirëson më tej performancën e ngrohësit që vazhdon të funksionojë në mënyrë perfekte edhe në kushte jo ideale. Zbuloni këtu të gjitha avantazhet e të gjithë gamës së sobave me performancë të lartë që mund të kontrollohen nga distanca.

Njihuni me produktet tona Hidrosanitare Sinani

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “MCZ-Oxhak Vivo 90 Wood – 5015004”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ITAP-Manometer D.63 - 482B014
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Paini-Grup lavapjate Cox
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Geberit-Kasete shkarkimi inkaso 109.791
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
geberit-kasete-shkarkimi-inkaso-110-000
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bosch-Kondicioner Climate 5000 3.5kW
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Transmetues i energjisë GW96916
MCZ-Oxhak Vivo 90 Wood – 5015004
MCZ-Oxhak Vivo 90 Wood – 5015004
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart