Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Automat modular 90 RCD

Add your review

Gama 90 RCD plotëson çdo kërkesë për mbrojtjen e defektit në tokë për çdo fushë aplikimi.
Gama përfshin rrymën e mbetur kompakte MDC c.b. me mbrojtje nga mbirryma. (nga 6 në 32 A, kthesat B dhe C, deri në 10 kA dhe lΔn nga 30 dhe 300 mA tipi AC, A, A[IR] dhe A[S] dhe F) BD dhe BDHP, pajisje shtesë të rrymës së mbetur për ndërprerësit MT dhe MTHP (lΔn nga 10 mA në 3 A të tipit AC, A, A[IR], A[S] dhe A të rregullueshme) Ndërprerësit e rrymës së mbetur IDP (deri në 125 A, lΔn nga 10 deri në 500 mA lloji AC, A, A[IR], A[S], F, B).

@ Hidrosanitare Sinani
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Automat modular 90 RCD

Automat modular 90 RCD

90 RCD Range Ndërprerësit modular për mbrojtje nga rryma e mbetur

Gama 90 RCD plotëson çdo kërkesë për mbrojtjen e defektit në tokë për çdo fushë aplikimi.
Gama përfshin rrymën e mbetur kompakte MDC c.b. me mbrojtje nga mbirryma. (nga 6 në 32 A, kthesat B dhe C, deri në 10 kA dhe lΔn nga 30 dhe 300 mA tipi AC, A, A[IR] dhe A[S] dhe F) BD dhe BDHP, pajisje shtesë të rrymës së mbetur për ndërprerësit MT dhe MTHP (lΔn nga 10 mA në 3 A të tipit AC, A, A[IR], A[S] dhe A të rregullueshme) Ndërprerësit e rrymës së mbetur IDP (deri në 125 A, lΔn nga 10 deri në 500 mA lloji AC, A, A[IR], A[S], F, B).

Njihuni me produktet tona Hidrosanitare Sinani

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Automat modular 90 RCD”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Kolpa-Kollone hidromasazhi Notus 2200 5F - 995030
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Geberit-kasete shkarkimi inkaso 111.311
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Bosch Panel Diellor Solete
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Valvula perzierese Caleffi 6000 Legiomix
Added to wishlistRemoved from wishlist 2
Add to compare
Geberit-Kasete shkarkimi inkaso me aspirim+butoni
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ITAP-Manometer D.63 - 482B014
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart