Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Geberit-Kasete shkarkimi inkaso 111.726

 • Lartësia e kornizës 1200 mm
 • Gjerësia 500 mm
 • 2-nivele (3 dhe 6 litra) ose filloni – ndaloni shpëlarjen
 • Kornizë vetë-mbështetëse e veshur me pluhur
 • Kornizë me vrima shpuese Ø 9 mm për fiksim në konstruksion druri
 • Kornizë me vrima për vendosjen e spirancës së murit Geberit Duofix Basic
 • Kornizë e përgatitur për suporte në qeramikë WC me sipërfaqe të vogël mbështetëse
 • Mbështetëse këmbësh e galvanizuar, e rregullueshme 0 – 20 cm

@ Hidrosanitare Sinani
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare

Geberit-Kasete shkarkimi inkaso 111.726

Geberit-Kasete shkarkimi inkaso 111.726

Një sistem shpëlarjeje i fortë që do t’ju japë paqe mendore dhe performancë të klasit të lartë. Me garanci cilesie nga Geberit!

 • Lartësia e kornizës 1200 mm
 • Gjerësia 500 mm
 • 2-nivele (3 dhe 6 litra) ose filloni – ndaloni shpëlarjen
 • Kornizë vetë-mbështetëse e veshur me pluhur
 • Kornizë me vrima shpuese Ø 9 mm për fiksim në konstruksion druri
 • Kornizë me vrima për vendosjen e spirancës së murit Geberit Duofix Basic
 • Kornizë e përgatitur për suporte në qeramikë WC me sipërfaqe të vogël mbështetëse
 • Mbështetëse këmbësh e galvanizuar, e rregullueshme 0 – 20 cm

Njihuni me produktet tona Hidrosanitare Sinani

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Geberit-Kasete shkarkimi inkaso 111.726”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Fishekë filtri për trajtimin e ujërave
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ITAP-Saracineske me pallote bronxi 2*1/2" PN16 - 1560212
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Paini-Grup lavapjate Arena
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ITAP-Filter vetepastrues i nikeluar
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Paini-Grup lavapjate Cox
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Geberit-Kasete shkarkimi inkaso 109.791
Geberit-Kasete shkarkimi inkaso 111.726
Geberit-Kasete shkarkimi inkaso 111.726
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart