Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

FSHESE ME KORENT SOBE

Add your review

L5,500

Fshese korenti ideale per pastimin e hirit te lene ne sobat me dru, sobat me pelet etj. Me nje zhurme te ulet dhe me fuqi 1000 W Kapaciteti i depozites 18 litra, fluksi i vakumit 18 KPA Gjatesia e kabullit 3 metra Sistem i avancuar i filtrimit HEPA me dy shtresa bllokon ne menyre efektive edhe grimcat me te vogla te hirit, duke mos lejuar qe ato te riciklohen perseri neper ambjent.

Fuqia: 1000 W

Kapaciteti: 18 Litra

Fluksi i vakumit: 18 KPA

Gjatesia e kabellit: 3M

L5,500

Sold by
INGCO.AL
@ Ingco Tools Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

FSHESE ME KORENT SOBE

FSHESE ME KORENT SOBE

Fshese korenti ideale per pastimin e hirit te lene ne sobat me dru, sobat me pelet etj. Me nje zhurme te ulet dhe me fuqi 1000 W Kapaciteti i depozites 18 litra, fluksi i vakumit 18 KPA Gjatesia e kabullit 3 metra Sistem i avancuar i filtrimit HEPA me dy shtresa bllokon ne menyre efektive edhe grimcat me te vogla te hirit, duke mos lejuar qe ato te riciklohen perseri neper ambjent.

Fuqia: 1000 W

Kapaciteti: 18 Litra

Fluksi i vakumit: 18 KPA

Gjatesia e kabellit: 3M

 

 

Njihuni me produktet tona INGCO.AL

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “FSHESE ME KORENT SOBE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POMPE LAVAZHI 2100 W WORCRAFT
POMPE LAVAZHI 2100 W WORCRAFT
- 11%
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
SHARRË HORIZONTALE ME BATERI 20V
SHARRË HORIZONTALE ME BATERI 20V

SHARRË HORIZONTALE ME BATERI 20V

Sold by INGCO.AL
Çmimi origjinal qe: L8,900.Çmimi i tanishëm është: L7,900.
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
DRYNE BRONXI
DRYNE BRONXI

DRYNE BRONXI

Sold by INGCO.AL
L990
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHKALLË DRURI TIPI A
- 9%
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POMPE LAVAZHI 1800 W
POMPE LAVAZHI 1800 W

POMPE LAVAZHI 1800 W

Sold by INGCO.AL
Çmimi origjinal qe: L11,500.Çmimi i tanishëm është: L10,500.
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POMPE LAVAZHI LAVOR PROFESIONAL
POMPE LAVAZHI LAVOR PROFESIONAL
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart