Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

PISTOLETE BOJE ELEKTRIKE

L5,500

Pistoleta elektrike me spërkatje WORCRAFT SG04‑1000 – një raport i mirë i cilësisë dhe performancës me një dizajn të thjeshtë dhe të besueshëm.

Motori inovativ i fuqishëm 400 W ka nje performancë të lartë të pistoletes deri në 800 ml/min dhe ju lejon të spërkatni bojëra vaji , llak, dhe bojëra muri dhe bojera të tjera qe hollohen.

Vëllimi i enës është 1000 ml.
Diametër 1.8 mm dhe 2.6 mm.

L5,500

Sold by
INGCO.AL
@ Ingco Tools Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

PISTOLETE BOJE ELEKTRIKE

PISTOLETE BOJE ELEKTRIKE

Pistoleta elektrike me spërkatje WORCRAFT SG04‑1000 – një raport i mirë i cilësisë dhe performancës me një dizajn të thjeshtë dhe të besueshëm.

Motori inovativ i fuqishëm 400 W ka nje performancë të lartë të pistoletes deri në 800 ml/min dhe ju lejon të spërkatni bojëra vaji , llak, dhe bojëra muri dhe bojera të tjera qe hollohen.

Vëllimi i enës është 1000 ml.
Diametër 1.8 mm dhe 2.6 mm.

Komoditet  në punë

Mjeti është i balancuar në mënyrë të përkryer, është i përshtatshëm për ta që të punojnë në çdo drejtim hapësinor.

Sistemi special HVLP redukton konsumin e bojrave dhe llaqeve gjatë funksionimit me 30%.

Përveç kësaj, sistemi siguron punë jashtëzakonisht të saktë dhe aplikim uniform të bojës.

Gryka e rregullueshme ka 3 pozicione për modele të ndryshme spërkatjeje – vertikale, horizontale ose pikante,

dhe e bën të lehtë rregullimin e formës së dëshiruar të llakut për aplikimin më efikas, të saktë dhe të saktë të materialit të bojës dhe llakut.

Rregullatori i intensitetit të spërkatjes ndihmon në zgjedhjen e modalitetit të dëshiruar për shkallën e kërkuar

të viskozitetit të bojës dhe zvogëlon humbjet e tij për shkak të spërkatjes dhe mjegullës.

Viskometri i dhënë është një pajisje speciale që ju lejon të matni më saktë viskozitetin e bojës.

Mbërthimet ergonomike të gomës në dorezë sigurojnë një kapje të sigurt dhe jo rrëshqitëse për trajtim më të rehatshëm.

Dizajni i thjeshtë dhe i besueshëm i armës me spërkatje ju lejon të çmontoni dhe montoni shpejt pajisjen, duke rritur

kështu lehtësinë e përdorimit dhe mirëmbajtjes

 

Njihuni me produktet tona INGCO.AL

Media Sociale INSTAGRAM

 

Videos: PISTOLETE BOJE ELEKTRIKE

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “PISTOLETE BOJE ELEKTRIKE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
HAPESE KANALI 1500 W
HAPESE KANALI 1500 W

HAPESE KANALI 1500 W

Sold by INGCO.AL
L11,990
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POMPE LAVAZHI 2100 W WORCRAFT
POMPE LAVAZHI 2100 W WORCRAFT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GERSHERE KRASITESE ME BATERI
Added to wishlistRemoved from wishlist 2
Add to compare
SET KACAVIDASH

SET KACAVIDASH

Sold by INGCO.AL
L1,990
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KARIKUES BATERIE MAKINASH
KARIKUES BATERIE MAKINASH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETE BOJE ELEKTRIKE 450 W
PISTOLETE BOJE ELEKTRIKE 450 W
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart