Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Fshesë me korrent 4në1 Cenetris 1200W

L8,500

Fshesë elektrike me shumë qëllime 4 në 1. Ideale në shtëpi, për garazhin, makinën, kopshtin, mund të përdoret me 4 funksione të ndryshme: për të fshirë fshirjen e hirit të ftohtë, ujit, pluhurit dhe funksionit të fryrjes. Filtri i këmbyeshëm i lagësht dhe i thatë. Karrocë me 4 rrota për të mbajtur aksesorët.

Motor 230 -V ~ 50 Hz – 1200 W. Presioni: 16 Kpa. Kuti 25 litra prej çeliku inox

Aksesorët: Hiri: zorrë fleksibël 1,30 m + hundë metalike 20 cm.
E lagur dhe e thatë: 1,80 m vakum fleksibël + 2 x 43,5 cm zgjatje + 1 furçë për pastrimin e dyshemesë + 1 hundë të sheshtë me furçë

SKU: 8033866841847

L8,500

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare

Fshesë me korrent 4në1 Cenetris 1200W

Fshesë me korrent 4në1 Cenetris 1200W

Fshesë elektrike me shumë qëllime 4 në 1. Ideale në shtëpi, për garazhin, makinën, kopshtin, mund të përdoret me 4 funksione të ndryshme: për të fshirë fshirjen e hirit të ftohtë, ujit, pluhurit dhe funksionit të fryrjes. Filtri i këmbyeshëm i lagësht dhe i thatë. Karrocë me 4 rrota për të mbajtur aksesorët.

Motor 230 -V ~ 50 Hz – 1200 W. Presioni: 16 Kpa. Kuti 25 litra prej çeliku inox

Aksesorët: Hiri: zorrë fleksibël 1,30 m + hundë metalike 20 cm.
E lagur dhe e thatë: 1,80 m vakum fleksibël + 2 x 43,5 cm zgjatje + 1 furçë për pastrimin e dyshemesë + 1 hundë të sheshtë me furçë

INFORMACIONET E PRODUKTIT

Kodi i produktit PRCEN010
EAN 8033866841847
Colli 1
Paketimi Kuti me ngjyra

INFORMACION LOGISTIK

Pesha (kg) 6.42 kg
Lartësia (mm) 500 mm
Gjatësia (mm) 360 mm
Gjerësia (mm) 360 mm

EMRI I PJESËVE:

1. Leva
2. Kapaku
3. Kaloni
4. Goditje plastike
5. Shtizë alumini
6. Vrima thithëse
7. Koshi metalik
8. Baza plastike me rrota
9. Rrota
10. Tubi fleksibël metalik për hirin
11. Tub plastik për thithjen e lëndëve të ngurta dhe lëngjeve
12. Tub plastik i ngurtë (i përbërë nga 2 copë)
13. Shtizë e sheshtë plastike
14. Furçë fshesë me korrent

Paralajmërim!
 • Përdorimi i aksesorëve të ndryshëm nga ato të rekomanduara në udhëzimet e përdorimit mund të përfshijë rrezikun e dëmtimi i personave dhe kafshëve dhe dëmtimi i pronës.
 • Përdoruesi dhe / ose operatori i produktit janë përgjegjës vetëm për dëmet dhe dëmtimet e shkaktuara në prona dhe njerëz.
 • Riparimet duhet të kryhen vetëm nga një elektricist i kualifikuar.
 • Pjesët e dëmtuara duhet të riparohen ose zëvendësohen nga një punëtori shërbimi, përveç nëse ndodh ndryshe treguar në udhëzimet e funksionimit.
 • Ky produkt përputhet me rregullat përkatëse të sigurisë.
 • Riparimet mund të kryhen vetëm nga një elektricist i specializuar, përndryshe operatori mund pësojnë aksidente.
 • Për sigurinë tuaj ju duhet të përdorni vetëm pajisje shtesë dhe pajisje shtesë të specifikuara në
 • udhëzimet e përdorimit ose të rekomanduara nga prodhuesi i produktit.
 • Vërejtje:
 • Udhëzimet e sigurisë të treguara në këtë manual nuk janë në gjendje të ilustrojnë plotësisht të gjitha kushtet dhe situatat që mund të lindin.
 • Përdoruesi dhe / ose operatori duhet ta përdorin produktin me sens të mirë dhe kujdes, veçanërisht në çfarë ka të bëjë me atë që nuk tregohet në këtë manual.

Njihuni me produktet tona BAUMARKET

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fshesë me korrent 4në1 Cenetris 1200W”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë plastike Picasso Profi-15
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llaç riparimi dhe arnimi RC 340
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Sharrë rrethore TOLSEN 79532
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ngjitës epoksi me dy përbërës EPORIP
- 21%
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
HIDROMAT O2 DEUTSCHCOLOR

HIDROMAT O2 DEUTSCHCOLOR

Sold by Bojra Tirana
Çmimi origjinal qe: L2,520.Çmimi i tanishëm është: L2,000.
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR PËR MIKROCIMENTO PLANOPRIMER
Fshesë me korrent 4në1 Cenetris 1200W
Fshesë me korrent 4në1 Cenetris 1200W
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart