Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

SPRAJT ME BOJE MAT DHE SHKELQIM

Add your review

L1,200

Nëse jeni duke kërkuar për bojë me sprajt me cilësi të lartë me përfundime mat dhe me shkëlqim, mos kërkoni më larg se dyqani ynë. Bojëja jonë me spërkatje është zgjedhja perfekte për këdo që dëshiron të arrijë një përfundim me pamje profesionale në projektet e tyre DIY, qofshin ato mobilje, dekor shtëpie apo përpjekje të tjera krijuese.

L1,200

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

SPRAJT ME BOJE MAT DHE SHKELQIM

SPRAJT ME BOJE MAT DHE SHKELQIM

Nëse jeni duke kërkuar për bojë me spërkatje me cilësi të lartë me përfundime mat dhe me shkëlqim, mos kërkoni më larg se dyqani ynë. Bojëja jonë me spërkatje është zgjedhja perfekte për këdo që dëshiron të arrijë një përfundim me pamje profesionale në projektet e tyre DIY, qofshin ato mobilje, dekor shtëpie apo përpjekje të tjera krijuese.

Ne ofrojmë

Një gamë të gjerë ngjyrash si në përfundime mat ashtu edhe me shkëlqim, kështu që ju mund të zgjidhni nuancën perfekte për t’iu përshtatur stilit dhe estetikës së projektit tuaj. Bojëja jonë me spërkatje është bërë nga materiale me cilësi të lartë që sigurojnë mbulim të shkëlqyer, aplikim të lehtë dhe qëndrueshmëri afatgjatë.

Përveç produkteve tona me bojë me llak

Ne ofrojmë gjithashtu një shumëllojshmëri mjetesh dhe aksesorësh për ta bërë përvojën tuaj të pikturës edhe më të mirë. Nga primeri tek shtresa e pastër e deri te letra zmerile, ne kemi gjithçka që ju nevojitet për të arritur një përfundim të përsosur në të gjitha projektet tuaja.

Në dyqanin tonë

ne krenohemi që ofrojmë shërbim dhe mbështetje të jashtëzakonshme ndaj klientit. Ekipi ynë është gjithmonë i disponueshëm për t’iu përgjigjur çdo pyetjeje që mund të keni në lidhje me produktet tona, të ofrojë këshilla se si të arrini rezultatet më të mira dhe t’ju ndihmojë të gjeni ngjyrën dhe përfundimin perfekt për projektin tuaj.

Pavarësisht nëse jeni një entuziast me përvojë për të bërë DIY ose sapo po filloni, produktet tona me bojë me llak janë zgjidhja perfekte për të arritur një përfundim me pamje profesionale në të gjitha projektet tuaja. Pra, pse të presim? Vizitoni dyqanin tonë sot dhe shikoni vetë pse ne jemi destinacioni i duhur për bojë sprej me cilësi të lartë me përfundime mat dhe me shkëlqim.

Njihuni me produktet tona BOJRA TIRANA

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “SPRAJT ME BOJE MAT DHE SHKELQIM”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë plastike Picasso Profi-15
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ARGJILE PER BOJEN E MAKINES K2 GLINKA
ARGJILE PER BOJEN E MAKINES K2 GLINKA
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Llaç i gatshëm për përdorim MAPECEM PRONTO
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJE HIDROPLASTIKE ISOMAT ECONOMY COLOR
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJE PLASTIKE SMALTOPLAST VECHRO
BOJE PLASTIKE SMALTOPLAST VECHRO
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Bojë hidromat Hydro DC

Bojë hidromat Hydro DC

Sold by Bojra Tirana
L850L3,000
SPRAJT ME BOJE MAT DHE SHKELQIM
SPRAJT ME BOJE MAT DHE SHKELQIM
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart