Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Shirit Izolimi BISON Rubber Seal

Add your review

L1,200

 • Mbyllja, mbrojtja dhe riparimi
 • Menjëherë 100% i papërshkueshëm nga uji
 • 400% elastik permanent
 • Përmbahet pothuajse në të gjitha materialet
 • Fortësi e lartë ngjitëse
 • Ngjitet edhe në sipërfaqe të lagura
 • Mund të përdoret në kombinim me Rubber Seal®
 • Veti të larta tejkaluese të lotit
 • Rezistent ndaj temperaturave midis -25 °C dhe +70 °C

L1,200

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Shirit Izolimi BISON Rubber Seal

Shirit Izolimi BISON Rubber Seal

 • Mbyllja, mbrojtja dhe riparimi
 • Menjëherë 100% i papërshkueshëm nga uji
 • 400% elastik permanent
 • Përmbahet pothuajse në të gjitha materialet
 • Fortësi e lartë ngjitëse
 • Ngjitet edhe në sipërfaqe të lagura
 • Mund të përdoret në kombinim me Rubber Seal®
 • Veti të larta tejkaluese të lotit
 • Rezistent ndaj temperaturave midis -25 °C dhe +70 °C

ÇFARË BËN?

TË PËRSHTATSHME PËR:

Mbyllja, mbrojtja dhe riparimi praktikisht i të gjitha materialeve, si druri, betoni, guri, metali, zinku, bitumi, EPDM (para testimi), PVC, etj. I përshtatshëm për aplikime të brendshme dhe të jashtme, si banjo, çati, bodrume, mure dhe kopshte. Për hidroizolim të menjëhershëm të legenëve të dushit, shtresave të dyshemesë, ulluqeve, tubacioneve, kornizave të dritareve dhe fugave të xhamit, artikujve në nivelin e tokës, etj.

PARA PËRDORIMIT:

Kushtet e punës

Aplikohet vetëm në temperatura mbi +5 °C.

Kërkesat sipërfaqësore

Sigurohuni që sipërfaqet të jenë sa më të thata dhe të pastra, hiqni çdo pluhur ose yndyrë. Për shkak të shkathtësisë së materialeve dhe kushteve, rekomandohet të bëni paraprakisht një test ngjitjeje.

Trajtimi paraprak i sipërfaqes

Sipërfaqet duhet të jenë sa më të thata, të pastra dhe pa pluhur dhe yndyrë. Për shkak të shkathtësisë së materialeve dhe kushteve, rekomandohet të bëni paraprakisht një test ngjitjeje.

GJATË PËRDORIMIT:

Udhëzimet për përdorim

Sigurohuni që sipërfaqet të jenë sa më të thata dhe të pastra, hiqni çdo pluhur ose yndyrë. Aplikoni një shtresë të mbivendosur nëse sipërfaqja është më e gjerë se shiriti. Riparime të përkohshme dhe urgjente: kaseta mund të përdoret edhe vetë. Riparime të përhershme: mund të përdoret në kombinim me BISON Rubber Seal®. BISON Rubber Seal® mund të aplikohet drejtpërdrejt sapo të lejojnë rrethanat dhe kushtet e motit. Trashësia minimale e shtresës: 2 mm pas tharjes kur përdoret në kombinim me BISON Rubber Seal®.

Njihuni me produktet tona BOJRA TIRANA

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shirit Izolimi BISON Rubber Seal”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASFALT I GATSHEM ME KOVA 25KG
ASFALT I GATSHEM ME KOVA 25KG
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë hidromat Hydro O2

Bojë hidromat Hydro O2

Sold by Bojra Tirana
L950L3,200
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SOLUCION PER LARJE FENERI ME AVULL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llak Druri Wood Class
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pigmente të lëngshme për mikrocimento
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pompe Lavazhi 2100W LVR4 150 DIGIT
Pompe Lavazhi 2100W LVR4 150 DIGIT
Shirit Izolimi BISON Rubber Seal
Shirit Izolimi BISON Rubber Seal
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart