Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Spraj Pastrimi – Tekasol Apursil

L450

Material universal për pastrim për çdo amvisëri dhe përdorim të përgjithshëm i cili pastron vajin dhe tretën. Jashtëzakonisht në mënyrë e fikase pastron njollat në tepihe dhe mbetjer e etiketave vetëngjitëse si dhe ngjitësve të ndryshëm (heqjen e vinjetave të automobilave). Shumë është i pështatshëm për pastrimine e pjesëve të sipërme të shporetëve (sobave), aspiratorave, vaskave të tualetit, dush kabinave dhe stolive. Largon edhe mbetjet e silikonit të fortësuar dhe shkumës PU.

Spraj Pastrimi – Tekasol Apursil

L450


Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/Order_On_Whatsapp_For_Dokan/Order_On_Whatsapp_For_Dokan.php on line 108
Sold by
TKK
@ Petro Beqiri
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Spraj Pastrimi – Tekasol Apursil

Spraj Pastrimi – Tekasol Apursil

Material universal për pastrim për çdo amvisëri dhe përdorim të përgjithshëm i cili pastron vajin dhe tretën. Jashtëzakonisht në mënyrë e fikase pastron njollat në tepihe dhe mbetjer e etiketave vetëngjitëse si dhe ngjitësve të ndryshëm (heqjen e vinjetave të automobilave). Shumë është i pështatshëm për pastrimine e pjesëve të sipërme të shporetëve (sobave), aspiratorave, vaskave të tualetit, dush kabinave dhe stolive. Largon edhe mbetjet e silikonit të fortësuar dhe shkumës PU.

Është i destinuar për pastrimin e shtëpive dhe për përdorim të përgjithshëm. Ky është një agjent universal i pastrimit i cili largon dhe shpërndan yndyrat shumë mirë dhe për këtë arsye është i përshtatshëm për pastrimin e njollave, mbetjet e etiketave vetë-ngjitëse dhe ngjitëse të ndryshme, pjesët e sipërme të sobave, aspiratorët, makinat, gabinat e dushit dhe bizhuteritë. Gjithashtu pastron silikon të ngurtë dhe shkumë poliuretani.

Njihuni me produktet tona TKK

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: Spraj Pastrimi – Tekasol Apursil


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Spraj Pastrimi – Tekasol Apursil”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon për Ankorim - Tekafix Anchor VE-2
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon Xhami Makine - Tekafix Windscreen
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon Varkash - Tekaflex MS Marine DC
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon Akrilik - Tekafix BT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon Xhamash - Tekasil Neutral
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon Fleksibël - Tekadom Acryflex
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart