Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Silikon Xhami – Tekafix Aquarium

L700

Për ngjitjen e qelqit gjatë ndërtimit të akuariumeve dhe mbylljen e konstruksioneve më të mëdha prej qelqi. Ngjitje të shkëlqyer në qelq të profilizuar
(kopelit), qeramikë, sipërfaqe të glazuara dhe alumin. Në gjendje të ngurtë është fiziologjikisht i padëmshëm. Nuk rrëshqet nga fugat vertikale. Shfaq rezistencë kimike dhe ndaj rrezeve UV. Akuariumet deri në 150 l mund t’i ndërtojmë pa përforcime shtesë.

Silikon Xhami – Tekafix Aquarium

L700

Sold by
TKK
@ Petro Beqiri
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Silikon Xhami – Tekafix Aquarium

Silikon Xhami – Tekafix Aquarium

Për ngjitjen e qelqit gjatë ndërtimit të akuariumeve dhe mbylljen e konstruksioneve më të mëdha prej qelqi. Ngjitje të shkëlqyer në qelq të profilizuar
(kopelit), qeramikë, sipërfaqe të glazuara dhe alumin. Në gjendje të ngurtë është fiziologjikisht i padëmshëm. Nuk rrëshqet nga fugat vertikale. Shfaq rezistencë kimike dhe ndaj rrezeve UV. Akuariumet deri në 150 l mund t’i ndërtojmë pa përforcime shtesë.

Tekafix Akuariumi është një silikon përbërës elastik,me bazë acetik për ndërtimin e akuariumit. Akuariume deri në 150 Litra mund të ndërtohen pa përforcime shtesë. Kur është ngurtësuar, ky produkt është i përsosur në mënyrë fiziologjike. Është rezistent ndaj UV. Ngjit shume mire ne xham, qeramik, alumin.

Njihuni me produktet tona TKK

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: Silikon Xhami – Tekafix Aquarium

Paketimi

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Silikon Xhami – Tekafix Aquarium”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon për Ankorim - Tekafix Anchor VE-2
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon Xhami Makine - Tekafix Windscreen
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Spraj Pastrimi - Tekasol Apursil
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Shkumë për ngjitje Polisteroli EPS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon Akrilik - Tekafix BT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon Varkash - Tekaflex MS Marine DC
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart