Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Silikon Bitumi – Tekadom Bitumen

L400

Për ngjitje dhe mbyllje në kulme. Është i përshtatshëm për riparimin e shpejtë të çarjeve, vrimave, thyerjeve në kulme, si dhe për çarje në shtresën bituminoze. Shumë mirë ngjitet në baza të shumta (llamarinë, alumin, bakër, tunxh, qeramikë, beton, mur, gjips, materiale për kulme …), përfshirë dhe ato të lagështat. Është rezistente ndaj të gjitha ndikimeve atmosferike, temp. eksteme, rrezeve të diellit dhe kohës. Për shkak të karakteristikave plastoelastike, iu përballon mire të gjitha lëvizjeve dhe vibrimeve.

Silikon Bitumi – Tekadom Bitumen

L400


Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/Order_On_Whatsapp_For_Dokan/Order_On_Whatsapp_For_Dokan.php on line 108
Sold by
TKK
@ Petro Beqiri
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Silikon Bitumi – Tekadom Bitumen

Silikon Bitumi – Tekadom Bitumen

Për ngjitje dhe mbyllje në kulme. Është i përshtatshëm për riparimin e shpejtë të çarjeve, vrimave, thyerjeve në kulme, si dhe për çarje në shtresën bituminoze. Shumë mirë ngjitet në baza të shumta (llamarinë, alumin, bakër, tunxh, qeramikë, beton, mur, gjips, materiale për kulme …), përfshirë dhe
ato të lagështat. Është rezistente ndaj të gjitha ndikimeve atmosferike, temp. eksteme, rrezeve të diellit dhe kohës. Për shkak të karakteristikave plastoelastike, iu përballon mire të gjitha lëvizjeve dhe vibrimeve.

Silikon me baze bitumi, per riparime ne cati, te katramave, tjegull kanadeze, ngjit ne alumin, bakër, bronz, qeramikë, beton, mur, llaç. Eshte rezistent ndaj kushteve atmosferike, UV rezistent.

Njihuni me produktet tona TKK

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: Silikon Bitumi – Tekadom Bitumen


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Silikon Bitumi – Tekadom Bitumen”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Shkumë për ngjitje Polisteroli EPS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Spraj Zinku - Tekasol Zinc 98%
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon Akrilik - Tekafix BT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon për Ankorim – Tekafix Anchor PE-1
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Shkumë për ngjitje te tjegullave
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon Varkash - Tekaflex MS Marine DC
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart