Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Silikon Ngjitës për ulluqe – Tekaflex Roof

L600

Për ngjitjen dhe mbylljen e ullukëve, ventilatorëve, hapjeve, ndriçuesve dhe skajeve përreth oxhaqeve, për mbylljen rreth virmave (gypave, antenave), për mbylljen e fugave në dritaret e kulmeve. Ngjitje të shkëlqyer në shumicën e materialeve (metale, llamarinë e ngjyrosur ose pasngjyrosur, llamarinë e zinguar, alumin, kallaj, bakër, tunxh, çelik, plumb, hekur, gur …). Nuk rrëshqet nga fugat vertikale, nuk plasaritet në sipërfaqe dhe nuk shkakton korrozion. Është rezistent ndaj ndikimeve të ndryshme atmosferike, rrezeve UV dhe kohës. Elastike edhe në temperatura të ulëta (-40°C) dhe të larta (180°C)

Silikon Ngjitës për ulluqe – Tekaflex Roof

L600

Sold by
TKK
@ Petro Beqiri
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare

Silikon Ngjitës për ulluqe – Tekaflex Roof

Silikon Ngjitës për ulluqe – Tekaflex Roof

Për ngjitjen dhe mbylljen e ullukëve, ventilatorëve, hapjeve, ndriçuesve dhe skajeve përreth oxhaqeve, për mbylljen rreth virmave (gypave, antenave), për mbylljen e fugave në dritaret e kulmeve. Ngjitje të shkëlqyer në shumicën e materialeve (metale, llamarinë e ngjyrosur ose pasngjyrosur, llamarinë e zinguar, alumin, kallaj, bakër, tunxh, çelik, plumb, hekur, gur …). Nuk rrëshqet nga fugat vertikale, nuk plasaritet në sipërfaqe dhe nuk shkakton korrozion. Është rezistent ndaj ndikimeve të ndryshme atmosferike, rrezeve UV dhe kohës. Elastike edhe në temperatura të ulëta (-40°C) dhe të larta (180°C)

Tekaflex Roof-RAL 8019- Silikon ngjites per ulluqet, ajruese, pritese rrufeje, pjese metalike ne cati, alumin, kallaj, bakër, bronzi, çelik, plumb, hekur dhe gurë. Qendrueshmeri ne levizje deri në 25%, UV rezistent, qendrueshmeri te larte ndaj kushteve atmosferike, rezistent nga -40°C deri ne +180°C.

Njihuni me produktet tona TKK

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: Silikon Ngjitës për ulluqe – Tekaflex Roof

Paketimi

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Silikon Ngjitës për ulluqe – Tekaflex Roof”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Spraj Zinku - Tekasol Zinc 98%
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon Bitumi - Tekadom Bitumen
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon Xhami - Tekafix Aquarium
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Spraj Pastrimi - Tekasol Apursil
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon Fleksibël - Tekadom Acryflex
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon Xhami Makine - Tekafix Windscreen
Silikon Ngjitës për ulluqe – Tekaflex Roof
Silikon Ngjitës për ulluqe – Tekaflex Roof
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart