Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Silikon Akrilik – Tekadom Acryl Rough

L300

Për riparimin dhe mbushjen e plasaritjeve dhe vrimave në gjips dhe mure para suvatimit. Përbërja e vrazhdë e masës siguron ngjitje të shkëlqyer në materiale poroze. Mund të ngjyroset. Nuk rrëshqet nga fugat vertikale. Është rezistente ndaj ndikimeve atmosferike, rrezeve të diellit dhe kohës. Nuk përmban tretës.

Silikon Akrilik – Tekadom Acryl Rough

L300

Sold by
TKK
@ Petro Beqiri
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Silikon Akrilik – Tekadom Acryl Rough

Silikon Akrilik – Tekadom Acryl Rough

Për riparimin dhe mbushjen e plasaritjeve dhe vrimave në gjips dhe mure para suvatimit. Përbërja e vrazhdë e masës siguron ngjitje të shkëlqyer në materiale poroze. Mund të ngjyroset. Nuk rrëshqet nga fugat vertikale. Është rezistente ndaj ndikimeve atmosferike, rrezeve të diellit dhe kohës. Nuk përmban tretës.

Silikon me baze akrilike, përdoret për mbylljen e plasaritjeve ne mur. Mbasi thahet behet I papershkueshem nga uji. Lyhet me boje mbas tharjes, eshte UV rezistente. Perdoret ne ambjente te brendshme dhe te jashtme.

Njihuni me produktet tona TKK

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Silikon Akrilik – Tekadom Acryl Rough”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon Fleksibël - Tekadom Acryflex
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon për Ankorim - Tekafix Anchor VE-2
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Shkumë për ngjitje Polisteroli EPS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon Parketi - Tekadom Parquet
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Spraj Pastrimi - Tekasol Apursil
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Shkumë e Pazgjerueshme - Tekapur Low Expansion
Silikon Akrilik – Tekadom Acryl Rough
Silikon Akrilik – Tekadom Acryl Rough
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart