Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Silikon për Ankorim – Tekafix Anchor PE-1

L800

Për ngjitjen e ankereve me ngarkesë mesatare në gur, beton, beton të lehtë, tullë. Është i përshtatshëm edhe si ngjitës për konstruksione metalike dhe druri, konzola, rrethoja, lidhjeve sanitare dhe gypave. Ngjitje jashtëzakonisht të mirë në të gjitha materialet ndërtimore. Shpejt fortësohet dhe mund të përdoret në temperatura të ulëta. Mund të vendoset në drejtim horizontal por edhe në kahun vertikal.

Silikon për Ankorim – Tekafix Anchor PE-1

L800

Sold by
TKK
@ Petro Beqiri
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Silikon për Ankorim – Tekafix Anchor PE-1

Silikon për Ankorim – Tekafix Anchor PE-1

Për ngjitjen e ankereve me ngarkesë mesatare në gur, beton, beton të lehtë, tullë. Është i përshtatshëm edhe si ngjitës për konstruksione metalike dhe druri, konzola, rrethoja, lidhjeve sanitare dhe gypave. Ngjitje jashtëzakonisht të mirë në të gjitha materialet ndërtimore. Shpejt fortësohet dhe mund të përdoret në temperatura të ulëta. Mund të vendoset në drejtim horizontal por edhe në kahun vertikal.

Tekafix Anchor PE-1 – Silikon ngjites dykomponentesh (polyester), per ankorimin e upave metalike me ngarkese te larte dhe normale ne beton, ne gur, ne tulle. Ngurtesohet shpejt, ngjitje shume te mire ne te gjitha materialet e ndertimit. Përdoret si ngjitës për komponentët e fasadës, ndërtimet prej druri dhe metali, gardhe, pajisje sanitare, tuba.

Njihuni me produktet tona TKK

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: Silikon për Ankorim – Tekafix Anchor PE-1


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Silikon për Ankorim – Tekafix Anchor PE-1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon Bitumi - Tekadom Bitumen
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Spraj Pastrimi - Tekasol Apursil
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Shkumë për mbushje - Tekapur Universal
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon Akrilik - Tekafix BT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Shkumë e Pazgjerueshme - Tekapur Low Expansion
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon Nxehtësie - Tekasil 300°C Acetat
Silikon për Ankorim – Tekafix Anchor PE-1
Silikon për Ankorim – Tekafix Anchor PE-1
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart