Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Silikon Pasqyrash – Tekafix Mirror

L650

Për ngjitjen e pasqyrave në baza të ndryshme. Ngjitje të shkëlyer në dru, qeramikë, klinker, smalt, mur … Nuk rrëshqet nga fugat vertikale dhe nuk shkakton korrozion. Vendoset në vija vertikale në pjesën e pasme të pasqyrës.

Silikon Pasqyrash – Tekafix Mirror

L650

Sold by
TKK
@ Petro Beqiri
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare

Silikon Pasqyrash – Tekafix Mirror

Silikon Pasqyrash – Tekafix Mirror

Për ngjitjen e pasqyrave në baza të ndryshme. Ngjitje të shkëlyer në dru, qeramikë, klinker, smalt, mur … Nuk rrëshqet nga fugat vertikale dhe nuk shkakton korrozion. Vendoset në vija vertikale në pjesën e pasme të pasqyrës.

Silikon per ngjitjen e pasqyrave, ne dru, qeramikë, klinker, smalt dhe mure. Aplikohet ne vija vertikale ne pasqyre.

Njihuni me produktet tona TKK

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: Silikon Pasqyrash – Tekafix Mirror

Paketimi

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Silikon Pasqyrash – Tekafix Mirror”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon Mermeri - Tekafix Marble
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon për Ankorim - Tekafix Anchor VE-2
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon - Tekasil WS

Silikon – Tekasil WS

Sold by TKK
L1,100
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon Bitumi - Tekadom Bitumen
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Shkumë për ngjitje te tjegullave
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Silikon Ngjitës për ulluqe - Tekaflex Roof
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart