Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Silikon Xhamash – Tekasil Neutral

L480

Silikon neutral, ngjites shume i mire per te gjitha materialet. Për mbylljen dhe bashkimin e materialeve të ndryshme (qelqi, druri, betoni, guri, qeramika, metali, alumini, shumica e plastikës). UV rezistent, qendrueshmeri te larte ndaj kushteve atmosferike, rezistent -40°C deri ne +150°C.

Silikon Xhamash – Tekasil Neutral

L480

Sold by
TKK
@ Petro Beqiri
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Silikon Xhamash – Tekasil Neutral

Silikon Xhamash – Tekasil Neutral

Për instalimin e xhamit në korniza druri, alumini dhe PVC si dhe për mbylljne fugava të dilatimit në fasada. Për instalimin e xhamave, për lidhje ndërmjet kornizave të dritareve dhe dyerve, për mbylljen e lidhjeve në mes të murit dhe rafteve, roletave, ngjitjen e rretheve të dritareve dhe shiritave, për mbylljen e çarjeve në sillose, cisterna dhe konteinerë. Ngjitet shkëlqyeshëm në të gjitha materialet ndërtimore (beton, tulla, dru, çelik, alumin, lloje të ndryshme të plastikës, gazobeton, qeramikë, pllaka gjipsi, qelq, klinker, metal, porcelan, EPS, smalt …). Masë mbyllëse neutrale me elasticitet të
qëndrueshëm, e cila është rezistente ndaj spektrit të gjerë të kimikateve, ndikimeve atmosferike dhe kohës. Nuk shkakton korrozion. Nuk rrëshqet nga fugat vertikale.

Silikon neutral, ngjites shume i mire per te gjitha materialet. Për mbylljen dhe bashkimin e materialeve të ndryshme (qelqi, druri, betoni, guri, qeramika, metali, alumini, shumica e plastikës). UV rezistent, qendrueshmeri te larte ndaj kushteve atmosferike, rezistent -40°C deri ne +150°C.

Njihuni me produktet tona TKK

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: Silikon Xhamash – Tekasil Neutral

Paketimi

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Silikon Xhamash – Tekasil Neutral”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Spraj antindryshk - Tekasol Degrip
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon - Tekasil WS

Silikon – Tekasil WS

Sold by TKK
L1,100
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Silikon Ngjitës për ulluqe - Tekaflex Roof
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon për Ankorim – Tekafix Anchor PE-1
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon Xhami - Tekafix Aquarium
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon Parketi - Tekadom Parquet
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart