Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Pastrues Pistelete për Shkuma

L700

Për pastrimin e pistoletës, ventilit për dozim të tubit me shkumë dhe përgjithësisht për pastrimin e shkumës së njomë poliuretane në sipërfaqe të ndryshme punuese. Në mënyrë efikase pastron dhe largon grason nga hekuri, alumini, druri i pallakuar, mermerin dhe gurin. Largon lyrat, vajrat, katranin, dyllin dhe mbetjet e ngjitësit dhe materialeve të njoma për mbyllje. Vepron shpejt dhe nuk e dëmton mjetin.

Pastrues Pistelete për Shkuma

L700

Sold by
TKK
@ Petro Beqiri
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Pastrues Pistelete për Shkuma

Pastrues Pistelete për Shkuma

Tekapur cleaner

Për pastrimin e pistoletës, ventilit për dozim të tubit me shkumë dhe përgjithësisht për pastrimin e shkumës së njomë poliuretane në sipërfaqe të ndryshme punuese. Në mënyrë efikase pastron dhe largon grason nga hekuri, alumini, druri i pallakuar, mermerin dhe gurin. Largon lyrat, vajrat, katranin, dyllin dhe mbetjet e ngjitësit dhe materialeve të njoma për mbyllje. Vepron shpejt dhe nuk e dëmton mjetin.

Njihuni me produktet tona TKK

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: Pastrues Pistelete për Shkuma

Paketimi

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pastrues Pistelete për Shkuma”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon Varkash - Tekaflex MS Marine DC
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon - Tekasil WS

Silikon – Tekasil WS

Sold by TKK
L1,100
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon Parketi - Tekadom Parquet
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon Akrilik - Tekafix BT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Spraj Pastrimi - Tekasol Apursil
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Shkumë për ngjitje Polisteroli EPS
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart