Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Shkumë për ngjitje te tjegullave

L850

Për fiksimin e lehtë të tjegullave në sipërfaqën bazë të kulmit. Ngjitet shkëlqyeshëm në të gjitha materialet ndërtimore. Mundëson vendosjen precize, efikase dhe të shpejtë të tjegullave në krahasim me vendosjen me ndihmën e llaçit. Ofron izolim shtesë termik dhe akustik.

Shkumë për ngjitje te tjegullave

L850

Sold by
TKK
@ Petro Beqiri
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Shkumë për ngjitje te tjegullave

Shkumë për ngjitje te tjegullave

Tekapur Roofing Tiles

Për fiksimin e lehtë të tjegullave në sipërfaqën bazë të kulmit. Ngjitet shkëlqyeshëm në të gjitha materialet ndërtimore. Mundëson vendosjen precize,
efikase dhe të shpejtë të tjegullave në krahasim me vendosjen me ndihmën e llaçit. Ofron izolim shtesë termik dhe akustik.

Njihuni me produktet tona TKK

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: Shkumë për ngjitje te tjegullave


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shkumë për ngjitje te tjegullave”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon Parketi - Tekadom Parquet
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon Fleksibël - Tekadom Acryflex
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pastrues Pistelete për Shkuma
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon Akrilik - Tekadom Acryl Rough
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon Bitumi - Tekadom Bitumen
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon Xhami Makine - Tekafix Windscreen
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart