Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Pompe Lavazhi 2100W LAVOR GALAXY 150

Add your review

L21,500

GALAXY 150

 • Kodi i produktit 36040-00076
 • Presioni maksimal (bar) 150
 • Shkalla e dërgesës l/h max 450
 • Fuqia e absorbuar (W) 2100
 • furnizimi me energji elektrike (V-Hz) 230-50
 • Pesha bruto (Kg) 10.4
 • Dimensionet e produktit (cm) 30 x 25 h77

L21,500

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Pompe Lavazhi 2100W LAVOR GALAXY 150

Pompe Lavazhi 2100W LAVOR GALAXY 150

Bojra Tirana: Conquer Any Cleaning Project with the LAVOR GALAXY 150 – Central Italian for Frequent Cleaning

Bojra Tirana prezanton pompen me Presion të Lartë LAVOR GALAXY 150, arma juaj e prodhimit italian kundër papastërtive të forta. Ideale për pastrim të shpeshtë të thellë të sipërfaqeve mesatare, ky luftëtar i gjithanshëm trajton makinat, motoçikletat, biçikletat, rrugët, muret, mobiljet dhe veglat e kopshtit me fuqi të pandërprerë dhe një arsenal të gjerë aksesorësh. Përgatituni t’i thoni lamtumirë papastërtive të vazhdueshme dhe përshëndetje hapësirave të pastra me gaz!

Shkathtësi e pakrahasueshme, performancë pa kompromis: Avantazhi i LAVOR GALAXY 150

LAVOR GALAXY 150 lëshon 150 bar presion maksimal dhe një shpejtësi shpërndarjeje uji prej 450 litrash në orë, duke shpërthyer pa mundim edhe papastërtitë më sfiduese. Pavarësisht nëse po riktheni shkëlqimin e makinës tuaj, duke rifreskuar oborrin tuaj ose duke zbutur njollat e forta në mobiljet e jashtme, ky hero i adaptueshëm i trajton të gjitha.

Por shkathtësia është forca e saj e vërtetë. GALAXY 150 vjen i pajisur me një grup mbresëlënës aksesorësh, duke përfshirë një hesë turbo, furçë rrotulluese, pastrues të oborrit, hesë me shkumë dhe hundë Variojet. Ky arsenal i larmishëm ju fuqizon të përballoni çdo detyrë pastrimi me saktësi dhe efikasitet, duke mos lënë asnjë sipërfaqe të paprekur.

Pompe Lavazhi 2100W LAVOR GALAXY 150 Mjeshtëri italiane, e ndërtuar për të zgjatur: Investoni në cilësi

Përjetoni cilësinë superiore të rrënjosur në inxhinierinë italiane. LAVOR GALAXY 150 krenohet me materiale të qëndrueshme të ndërtuara për të përballuar edhe punët më të vështira të pastrimit. Tre pistonët e tij dhe koka e pompës prej alumini sigurojnë performancë dhe jetëgjatësi të jashtëzakonshme, ndërsa sistemi automatik i ndalimit shton një shtresë shtesë sigurie dhe komoditeti.

Trajtim pa mundim, ruajtje e përshtatshme:

 • Prodhuar në Itali me materiale të cilësisë së lartë për performancë afatgjatë (Kodi i produktit: 36040-00076)
 • Lëshoni një valë pastrimi prej 150 bar dhe shpejtësi shpërndarjeje uji 450 l/h, duke mposhtur papastërtitë me lehtësi
 • Një gamë e gjerë aksesorësh duke përfshirë shtizën turbo, furçën rrotulluese, pastruesin e oborrit, shtizën e shkumës dhe grykën Variojet për detyra të ndryshme pastrimi
 • Dorezë ergonomike dhe mbajtëse e zorrës për funksionim të rehatshëm dhe ruajtje të lehtë
 • Hapësira e ruajtjes së aksesorëve mban gjithçka të organizuar dhe të disponueshme
 • Dizajni i lehtë lejon manovrim pa mundim

Aksesorët e përfshirë:

 • Zorra 1/4 180BAR 6M
 • Lance S’12 pa kokë grykë
 • Koka e hundës Variojet D.0,9
 • Koka e hundës Rotox D.1,025
 • Shtatë shkumë me rezervuar
 • Furçë rrotulluese me dorezë
 • Pastrues i oborrit L25 D.1,1

Zbuloni avantazhin e Bojra Tirana

Bojra Tirana është dyqani juaj i vetëm për pajisjet e pastrimit premium dhe të gjithanshëm. Vizitoni dyqanin tonë sot dhe provoni LAVOR GALAXY 150 nga dora e parë. Me mjeshtërinë e tij italiane, performancën e fuqishme, aksesorët e gjerë, veçoritë e përshtatshme dhe trajtimin e rehatshëm, është mjeti i përsosur për të transformuar çdo projekt pastrimi në një udhëtim të kënaqshëm drejt rezultateve të pastërta me gaz.

Mos prit më. Porositni LAVOR GALAXY 150 tuaj sot dhe zhbllokoni një botë me mundësi të pastra!

 

Dokumentacioni i bashkangjitur

Njihuni me produktet tona BOJRA TIRANA

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Videos: Pompe Lavazhi 2100W LAVOR GALAXY 150

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pompe Lavazhi 2100W LAVOR GALAXY 150”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Stuko Pllakash PRESTIGE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pompe Lavazhi 2100W LVR4 150 WPS
Pompe Lavazhi 2100W LVR4 150 WPS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASPIRATOR INOKSI PER LENGJE DHE PLUHURA
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pompe Lavazhi 1800W EMTOP EHPW1801
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SFUNGJER (TAMPON) LUCIDIMI BLU
SFUNGJER (TAMPON) LUCIDIMI BLU
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llaç me strukturë të imët PLANITOP-200
Pompe Lavazhi 2100W LAVOR GALAXY 150
Pompe Lavazhi 2100W LAVOR GALAXY 150
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart