Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Biadeziv i dyanshëm për makina

Add your review

L600

 • Rezistent ndaj UV dhe motit
 • Për përdorim brenda dhe jashtë
 • E fortë: 120 gram / 2 cm shirit
 • Shpejt
 • E zezë

L600

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Biadeziv i dyanshëm për makina

Biadeziv i dyanshëm për makina

 • Rezistent ndaj UV dhe motit
 • Për përdorim brenda dhe jashtë
 • E fortë: 120 gram / 2 cm shirit
 • Shpejt
 • E zezë

ÇFARË BËN?

TË PËRSHTATSHME PËR:

Për fiksim të shpejtë, të pastër dhe të thjeshtë të aksesorëve në makina, varka dhe karvane, si shirita dekorativë, dritat e frenave të treta, pllakat e tipit, shenjat e trafikut dhe paralajmëruese dhe termometra. Ngjitet në sipërfaqe të njëtrajtshme dhe të lëmuara.

JO I PËRSHTATSHËM PËR:

I papërshtatshëm për aplikim në sipërfaqe të ashpër (guri, suva dekorative) dhe mbulesë muri vinyl.

PARA PËRDORIMIT:

Kërkesat sipërfaqësore

Sipërfaqja duhet të jetë e pastër, e thatë, pa pluhur dhe yndyrë.

GJATË PËRDORIMIT:

Udhëzimet për përdorim

Fillimisht shënoni qoshet e objektit në sipërfaqe, pasi objektet e fiksuara vështirë se mund të zhvendosen pa dëmtuar shiritat ngjitës. Vendosni shirit të mjaftueshëm në pjesën e pasme të objektit që do të fiksohet (2 cm për 120 g). Hiqni filmin mbrojtës, vendoseni objektin në vend dhe shtypeni fort.

PAS PËRDORIMIT:

Njollat / mbetjet

Hiqni mbetjet e shiritit me frymë të bardhë

Kushtet e ruajtjes

Ruani në një vend të thatë, të freskët dhe pa ngrica.

Njihuni me produktet tona BOJRA TIRANA

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Biadeziv i dyanshëm për makina”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon montimi ULTRABOND MS RAPID
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Dylen Poliuretani Sol DC 1

Dylen Poliuretani Sol DC 1

Sold by Bojra Tirana
L800L2,700
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Stuko patinimi ISO SPACHTEL ELASTISCH
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTE LUCIDIMI PER DISQE ALUMINI
PASTE LUCIDIMI PER DISQE ALUMINI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llak 1K akrilik për mikrocimento

Llak 1K akrilik për mikrocimento

Sold by Bojra Tirana
L2,600L12,400
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASPIRATOR INOKSI PER LENGJE DHE PLUHURA
Biadeziv i dyanshëm për makina
Biadeziv i dyanshëm për makina
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart