Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Bojë hidromat Hydro Infinity

Add your review

L700L2,100

• Bardhësi vezulluese
• Sipërfaqe të lëmuar mat
• Gjendet në 2 baza W dhe P
• Mbulueshmëri e shkëlqyer
• Aplikim i lehtë dhe cilësi të mira nivelimi

SKU: N/A Tag:

L700L2,100

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Bojë hidromat Hydro Infinity

Bojë hidromat Hydro Infinity për përdorim të brendshëm me veti shumë të mira mbuluese dhe zbardhuese.

INFORMACIONI I PRODUKTIT

Karakteristikat e produktit
• Bardhësi vezulluese
• Sipërfaqe të lëmuar mat
• Gjendet në 2 baza W dhe P
• Mbulueshmëri e shkëlqyer
• Aplikim i lehtë dhe cilësi të mira nivelimi

Rekomandimet për përdorim
Përdoret në të gjithë muret dhe tavanët e brendshëm, të rinj, të vjetër dhe të lyer më parë me bojë, me bazë çimento, gëlqere, gips, dhe në çdo lloj ambienti të brendshëm, dhoma gjumi, tualete, dhoma ndenjjeje, ambiente zyrash, shërbimesh etj.

 

Ruajtja
24 muaj nëse ruhet në një vend të thatë, larg burimeve të nxehtësisë, në një temperaturë midis +5°C dhe +30°C. Mbrojeni nga ngrica.

Shënime
• Në sipërfaqe të betonit të freskët produkti rekomandohet të aplikohet të paktën pas 30-40 ditësh.
• Rekomandohet që të shmanget aplikimi i produktit në temperatura nën 5ºC.

 

Njihuni me produktet tona DEUTSCHCOLOR

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: Bojë hidromat Hydro Infinity

Paketimi

,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bojë hidromat Hydro Infinity”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llak Druri Wood Shield - Kraft Paints
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPRESOR 24L SILENCIOZ PA VAJ ACS175241
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pompe Lavazhi 1700W LAVOR FURY PLUS 120
- 5%
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJE PLASTIKE PICASSO PROFI-15 DEUTSCHCOLOR

BOJE PLASTIKE PICASSO PROFI-15 DEUTSCHCOLOR

Sold by Bojra Tirana
Çmimi origjinal qe: L5,150.Çmimi i tanishëm është: L4,900.
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTE PER GERVISHTJE GOODYEAR
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llaç me fibra çeliku MAPEGROUT COLABILE TI20
Bojë hidromat Hydro Infinity

L700L2,100

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart