Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Llak i bardhë poliuretani Bruck 535

L3,700L15,000

• Aromë e lehtë
• Shtrirje perfekte
• Ekstra bardhësi
• Aplikim i thjeshtë
• Përmbajtje e lartë solide
• Karakteristika shumë të mira mbuluese
• Rezistent ndaj zverdhjes dhe gërvishtjeve

SKU: N/A

L3,700L15,000

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Llak i bardhë poliuretani Bruck 535

Llak i bardhë poliuretani Bruck 535

Llak i bardhë poliuretani dy komponentësh me 35% shkëlqim

INFORMACIONI I PRODUKTIT

Karakteristikat e produktit
• Aromë e lehtë
• Shtrirje perfekte
• Ekstra bardhësi
• Aplikim i thjeshtë
• Përmbajtje e lartë solide
• Karakteristika shumë të mira mbuluese
• Rezistent ndaj zverdhjes dhe gërvishtjeve

Rekomandimet për përdorim
Rekomandohet të përdoret si bojë mbi të gjitha sipërfaqet prej druri që janë te trajtuara paraprakisht me astar të destinuara për mobilje, dyer, tavolina, karrige, objekte të ndryshme druri, lodra prej druri etj. Mund të aplikohet vetëm mbi sipërfaqe të përgatitura me astar me bazë poliuretani dy komponentësh.

 

Ruajtja
36 muaj, me kusht që kanaçet të jenë të mbyllura dhe në kushte normale ruajtjeje. Ndalohet rreptësisht që produkti të ekspozohet në diell dhe lagështirë.

Shënime
• Rekomandohet që të shmanget aplikimi i produktit në temperatura nën 5ºC dhe mbi 30ºC.

 

Njihuni me produktet tona DEUTSCHCOLOR

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: Llak i bardhë poliuretani Bruck 535

Paketimi

,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Llak i bardhë poliuretani Bruck 535”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Sale!
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Boje Plastike Ekologjike GOLDEN DAYLUX
Boje Plastike Ekologjike GOLDEN DAYLUX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Katalit transparent Smart 200 B

Katalit transparent Smart 200 B

Sold by Bojra Tirana
L1,900L6,400
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Katalit transparent Smart 300 B

Katalit transparent Smart 300 B

Sold by Bojra Tirana
L2,900L13,000
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR PËR SILIKON XHAMI
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Adeziv tapeti për dysheme
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Katalit transparent Graf 250 B

Katalit transparent Graf 250 B

Sold by Bojra Tirana
L1,550L5,100
Llak i bardhë poliuretani Bruck 535
Llak i bardhë poliuretani Bruck 535

L3,700L15,000

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart