Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Astar Grafiato MINERAL MEGAGRUND

Add your review

• Është një material pluhur, me çimento, gëlqere, rërë të granulometrisë së zgjedhur, rrëshira sintetike hidrofobike dhe aditivë specifik.
• Karakterizohet nga një hapje dhe punueshmëri e shkëlqyeshme, duke lehtësuar kështu aplikimin e produktit në mbështetëset e mbushura me llaç tradicional ose të përgatitur paraprakisht.
• Ofron një kohë të gjatë pune, aderim shumë të mirë me mbështetjen dhe nivelim të shkëlqyeshëm të sipërfaqes.
• Krijon një papërshkueshmëri shumë të mirë nga uji në sipërfaqen ku do të aplikohet, duke lehtësuar kështu edhe më shumë aplikimin e veshjes dekorative.
• Krijon një lidhje të mirë midis llaçit themelor dhe veshjes dekorative.
• Është i zbatueshëm për trashësi deri në 3 mm.

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Astar Grafiato MINERAL MEGAGRUND

Astar Grafiato MINERAL MEGAGRUND

Material për nivelim për sipërfaqet që do të vishen me shtresë dekorative.

INFORMACIONI I PRODUKTIT

Karakteristikat
• Është një material pluhur, me çimento, gëlqere, rërë të granulometrisë së zgjedhur, rrëshira sintetike hidrofobike dhe aditivë specifik.
• Karakterizohet nga një hapje dhe punueshmëri e shkëlqyeshme, duke lehtësuar kështu aplikimin e produktit në mbështetëset e mbushura me llaç tradicional ose të përgatitur paraprakisht.
• Ofron një kohë të gjatë pune, aderim shumë të mirë me mbështetjen dhe nivelim të shkëlqyeshëm të sipërfaqes.
• Krijon një papërshkueshmëri shumë të mirë nga uji në sipërfaqen ku do të aplikohet, duke lehtësuar kështu edhe më shumë aplikimin e veshjes dekorative.
• Krijon një lidhje të mirë midis llaçit themelor dhe veshjes dekorative.
• Është i zbatueshëm për trashësi deri në 3 mm.

Përforcimi me Latex
Për të përmirësuar ngjitjen, paprekshmërinë ndaj ujit, plasticitetin, fleksibilitetin, forcën mekanike, etj., MINERAL MEGAGRUND mund të përforcohet me shtesën Latex. Raporti i përzierjes është 1: 5 me ujë. (shiko fletën teknike Latex)Konsumi
Përafërsisht 1.5 kg / m2 për trashësi mm.

Ruajtja dhe jetëgjatësia
24 muaj nëse ruhet në paketimin origjinal të pa hapur, në mjedise të mbrojtura nga lagështia dhe ngrica.

Paketimi
Thasë letre 25Kg

 

Njihuni me produktet tona DEUTSCHCOLOR

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Astar Grafiato MINERAL MEGAGRUND”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë hidromat Harmony

Bojë hidromat Harmony

Sold by Bojra Tirana
L900L3,100
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BOJAK PLLAKASH MAPEI KERACOLOR FF
BOJAK PLLAKASH MAPEI KERACOLOR FF
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llak për mikrocimento me strukturë nanomolekulare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Astar depërtues i fortë PRIMER 3296
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Boje Metali Classic 3ne1
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Astar Muresh HAFT - Kraft Paints
Astar Grafiato MINERAL MEGAGRUND
Astar Grafiato MINERAL MEGAGRUND
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart