Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ÇIMENTO E BARDHË DAST

Add your review

L640

WHITE CEMENT

Çimento e bardhë me rezistenca fiziko mekanike të larta
Pershkrimi
Çimento e bardhë me rezistenca të larta fiziko mekanike e cila përdoret për prodhimin e betonit, llaçit, finiturave të ndryshme me ose pa pigment. Substancë me aktivitet shumë të madh ndaj ujit për shkak të porozitetit dhe granulometrisë nën 90 mikron.

L640

Sold by
DAST
@ Dast
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ÇIMENTO E BARDHË DAST

ÇIMENTO E BARDHË DAST me rezistenca të larta fiziko mekanike e cila përdoret për prodhimin e betonit, llaçit, finiturave të ndryshme me ose pa pigment. Substancë me aktivitet shumë të madh ndaj ujit për shkak të porozitetit dhe granulometrisë nën 90 mikron.

FUSHAT E APLIKIMIT

Çimento e bardhë mund të përdoret për prodhimin e të gjithë llojeve të betonit ku kërkohet ngjyra e bardhë ose ndonjë ngjyrë tjetër. Gjithashtu produkti mund të përdoret për prodhimin e llaçit tradicional, si edhe e finiturave. Për prodhim llaçi cilësor rekomandohet kjo recetë: 20kg çimento e bardhë me 150kg rërë e larë pa argjil 0-1.4 +35 litra ujë.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ÇIMENTO E BARDHË DAST”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LLAÇ PËR SUVATIM MORTEL GP-30
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
DAST DW 1100 KOLL PLLAKASH

DAST DW 1100 KOLL PLLAKASH

Sold by DAST
L430L520
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
FIBRA POLIPROPILENI PËR BETON
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASTAR ELASTOMERIK HYDRO PRIMER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GRAFIATO DECORTEX DAST

GRAFIATO DECORTEX DAST

Sold by DAST
L3,700
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
DAST DW HOLZFIX

DAST DW HOLZFIX

Sold by DAST
L3,400
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart