Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Stuko Pllakash PRESTIGE

L90

Stuko me bazë çimento, me granulometri të seleksionuar dhe me një qëndrueshmëri të lartë ndaj ujit.

L90

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Stuko Pllakash PRESTIGE

Stuko Pllakash PRESTIGE

Stuko me bazë çimento, me granulometri të seleksionuar dhe me një qëndrueshmëri të lartë ndaj ujit.

INFORMACIONI I PRODUKTIT

KARAKTERISTIKAT
-Është material në formë pluhuri me bazë çimento,me pluhur
guri natyral me granulometri të seleksionuar, rezina sintetike, adetivë
hidrofobikë dhe pigmente ngjyrues.
-Punueshmëri dhe hapje mjaft e mirë.
-Pastrohet lehtësisht.
-Në përfundim jep një sipërfaqe të lëmuar.
-I papërshkueshëm nga uji.
-Rezistencë të lartë kundrejt bazave (alkaleve) dhe detergjentëve.
-Rezistente ndaj gërryerjes (korrozionit)
-Rezistente ndaj rrezatimit UV.
-Parandalon proçesin e floreshencës.
-Sipas klasifikimit të EN 13888 i përket kategorisë CG2-WA.

APLIKIMI
Hapësirat midis pllakave mbushen lehtësisht duke përdorur një mallë prej gome. Heqja e masës së mbetur duhet të bëhet me një sfungjer të lagësht në momentin kur PRESTIGE të ketë arritur qëndrueshmërinë, konsistencën e kërkuar (konsistencë kjo që arrihet për rreth 20 minuta mbas aplikimit të PRESTIGE). Pastrimi përfundimtar i pllakave bëhet me një copë të thatë. Pastrimi përfundimtar mund të bëhet edhe mbas një dite kur materiali është forcuar, në këtë rast zgjidhet një copë e përshtashme për pastrim.PAKETIMI
Kova plastike 2Kg / 5KgJETËGJATËSIA DHE RUAJTJA
24 muaj nëse ruhet në paketimin e vet origjinal të pahapur.

 

Njihuni me produktet tona DEUTSCHCOLOR

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Videos: Stuko Pllakash PRESTIGE

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Stuko Pllakash PRESTIGE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Antimol Druri ULTRA LAZURIT BASE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë epokside MAPECOAT I 24
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Astar Muri Dur Aqua White
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Astar depërtues i fortë PRIMER 3296
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTE LUCIDIMI K2 COLOR E KUQE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Silikon sanitar rezistent ndaj ujit
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart