Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

POLIATRIÇE 1400W EMTOP EAPR1401

L8,500

 • Tensioni:220-240V~50/60Hz
 • Fuqia hyrëse: 1400 W
 • Shpejtësia pa ngarkesë: 1500-4500 rpm
 • Diametri i shtresës lustruese: 180 mm
 • Kontroll i ndryshueshëm i shpejtësisë
 • Kuti ingranazhesh prej alumini
 • Çelësi i mbylljes
 • Me 1 copë dorezë D
 • Me 1 copë jastëk lustrimi me grep&loop
 • Me 1 copë mbulesë lustruese
 • Me 1 copë fletë lëmimi
 • Me 1 grup furça ekstra karboni
 • Paketuar sipas kutisë me ngjyra
SKU: AP14008 Tags: , ,

L8,500

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

POLIATRIÇE 1400W EMTOP EAPR1401

POLIATRIÇE 1400W EMTOP EAPR1401

Bojra Tirana: Çlironi fuqinë e shkëlqimit me lustruesin EMTOP EAPR1401

Bojra Tirana prezanton me krenari EMTOP EAPR1401 Polisher, zgjidhjen tuaj me një ndalesë për arritjen e një përfundimi të përsosur, me shkëlqim të lartë në çdo sipërfaqe. Kjo makinë e fuqishme dhe e gjithanshme përballet me një gamë të gjerë detyrash lustrimi, nga restaurimi i bojës së makinës deri te zbutja e mobiljeve dhe pastrimi i sipërfaqeve metalike.

Fuqia plotëson kontrollin: Avantazhi EAPR1401

EAPR1401 krenohet me një motor të fuqishëm 1400 W që ofron performancë të jashtëzakonshme edhe për punët më të vështira. Kontrolli i shpejtësisë së ndryshueshme (1500-4500 rpm) ju lejon të rregulloni intensitetin e lustrimit për materiale të ndryshme dhe rezultatet e dëshiruara. Ky kontroll i saktë ju siguron të arrini përfundimin perfekt, çdo herë.

POLIATRIÇE 1400W EMTOP EAPR1401 Ndërtuar për të zgjatur: Cilësi superiore për përdorim afatgjatë

EAPR1401 është projektuar për qëndrueshmëri dhe rehati të përdoruesit. Me një kuti ingranazhi të fortë alumini dhe një dorezë të rehatshme D, ky lustrues ofron stabilitet dhe kontroll gjatë gjithë projekteve tuaja lustruese. Një çelës mbyllës siguron siguri të shtuar gjatë funksionimit.

Gati për të shndritur: Gjithçka që ju nevojitet për një përfundim të shkëlqyeshëm

EAPR1401 vjen i kompletuar me një çantë fillestare të mbushur me gjithçka që ju nevojitet për të filluar. Kjo përfshin një jastëk lustrimi 180 mm, një kapak lustrimi, një fletë lëmimi dhe madje edhe një grup furçash shtesë karboni për përdorim të zgjatur.

Përtej makinave: Një central elektrik lustrues i gjithanshëm

Ndërsa EAPR1401 shkëlqen në detajimin e makinës, aplikimet e tij shtrihen shumë përtej garazhit. Përdoreni atë për të rivendosur shkëlqimin e mobiljeve, motoçikletave, varkave dhe madje edhe sipërfaqeve metalike. Me përshtatshmërinë e tij dhe dizajnin miqësor për përdoruesit, ky lustrues bëhet një mjet i vlefshëm për çdo pronar shtëpie ose tregtar profesional.

Bojra Tirana: Partneri juaj i besuar për lustrimin e përsosurisë

Bojra Tirana, ne jemi të përkushtuar t’ju ofrojmë pajisjet me cilësi të lartë të nevojshme për të arritur rezultate profesionale. Vizitoni dyqanin tonë sot dhe përjetoni fuqinë dhe shkathtësinë e lustruesit EMTOP EAPR1401. Me motorin e tij të fuqishëm, kontrollin e shpejtësisë së ndryshueshme, ndërtimin e qëndrueshëm dhe kompletin gjithëpërfshirës të startuesit, është mjeti i përsosur për të çliruar shkëlqimin në çdo sipërfaqe.

Mos u kënaq për të mërzitshme. Porositni sot lustruesin tuaj EMTOP EAPR1401 dhe transformoni projektet tuaja lustruese me Bojra Tirana!

Njihuni me produktet tona BOJRA TIRANA

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Videos: POLIATRIÇE 1400W EMTOP EAPR1401

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “POLIATRIÇE 1400W EMTOP EAPR1401”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Astar Grafiato Megagrund

Astar Grafiato Megagrund

Sold by Bojra Tirana
L1,750L5,200
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SFUNGJER LUCIDIMI VELCRO
SFUNGJER LUCIDIMI VELCRO
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pompe Lavazhi 1500W LAVOR FURY 110
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOLLË PËR PLLAKA TE MEDHA GRANITIVA FLEX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë plastike Picasso Classic VN-35
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Katalit i Avasht H1145 Slow

Katalit i Avasht H1145 Slow

Sold by Bojra Tirana
L1,750L6,000
POLIATRIÇE 1400W EMTOP EAPR1401
POLIATRIÇE 1400W EMTOP EAPR1401
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart