Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Pompe Lavazhi 2100W PASCAL 20 PLUS

Add your review

L22,500

PASCAL 20 PLUS

 • Kodi i produktit 36052-00005
 • Presioni maksimal (bar) 140
 • Shkalla e dërgesës l/h max 400
 • Fuqia e absorbuar (W) 2100
 • furnizimi me energji elektrike (V-Hz) 230-50
 • Pesha bruto (Kg) 17
 • Dimensionet e produktit (cm) 28 x 28 h88​

L22,500

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Pompe Lavazhi 2100W PASCAL 20 PLUS

Pompe Lavazhi 2100W PASCAL 20 PLUS

Bojra Tirana: Pascal 20 Plus – Energji elektrike pa zhurme për pastrim të thellë

Bojra Tirana prezanton larësin me presion të lartë Pascal 20 Plus, shoqëruesin tuaj të qetë për të përballuar detyrat e vështira të pastrimit. Ky central i prodhimit italian kombinon cilësi pa kompromis, performancë të jashtëzakonshme dhe funksionim të qetë, duke e bërë atë ideal për pastrimin e shpeshtë të sipërfaqeve mesatare me papastërti të vazhdueshme. Bëhuni gati për t’i thënë lamtumirë zhurmës dhe përshëndetje për pastrimin me gaz!

Deep Clean, Whisper Quiet: Avantazhi i Pascal 20 Plus

Përjetoni pastrimin revolucionar të heshtur të mundësuar nga motori i avancuar me induksion i Pascal 20 Plus. Ndryshe nga motorët tradicionalë, ai funksionon me shumë më pak zhurmë, duke ju lejuar të pastroni rehat pa shqetësuar fqinjët ose familjen tuaj.

Por funksionimi i qetë nuk e komprometon fuqinë. Pascal 20 Plus krenohet me një presion maksimal prej 140 bar dhe një shpejtësi të shpërndarjes së ujit prej 400 litrash në orë, duke shpërthyer pa mundim edhe papastërtitë më kokëfortë. Trajtoni oborret, makinat, motoçikletat, muret dhe dyshemetë e jashtme me fuqi dhe qetësi.

Pompe Lavazhi 2100W PASCAL 20 PLUS Mjeshtëri italiane, e ndërtuar për lehtësi

Përjetoni cilësinë superiore të rrënjosur në inxhinierinë italiane. Pascal 20 Plus krenohet me materiale të qëndrueshme të ndërtuara për t’i bërë ballë përdorimit të rregullt. Tre pistonët e tij dhe koka e pompës prej alumini sigurojnë performancë dhe jetëgjatësi të jashtëzakonshme, ndërsa sistemi automatik i ndalimit shton një shtresë shtesë sigurie dhe komoditeti.

Pastrim i lehtë, ruajtje e lehtë:

 • Prodhuar në Itali me materiale të cilësisë së lartë për performancë afatgjatë (Kodi i produktit: 36052-00005)
 • Lëshoni pastrim të fuqishëm me shpejtësinë e shpërndarjes së ujit 140 bar dhe 400 l/h, të gjitha ndërkohë që funksionojnë dukshëm më të qetë se modelet tradicionale
 • Motor me induksion për funksionim të qetë dhe jetëgjatësi më të madhe
 • Rrotat e pasme dhe doreza ergonomike për transport të lehtë në çdo sipërfaqe
 • Ruhet lehtësisht në hapësira të vogla falë pozicionimit vertikal, rrotullës së zorrës dhe ruajtjes së aksesorëve
 • Komplet standard i aksesorëve duke përfshirë heshtin metalik, mbajtësin e hundës, grykën turbo dhe hundëzat e ndryshme për detyra të ndryshme pastrimi

Aksesorët e përfshirë:

 • Zorra 1/4 18MPA 6M
 • Shtezë metalike 500 mm me mbajtëse grykë dhe bashkim të shpejtë
 • 4 grykë (0°, 15°, 40° dhe përhapje kimike)
 • Grykë rrotulluese

Zbuloni avantazhin e Bojra Tirana

Bojra Tirana është dyqani juaj me një ndalesë për pajisjet e pastrimit premium. Vizitoni dyqanin tonë sot dhe provoni nga dora e parë Pascal 20 Plus. Me mjeshtërinë e tij italiane, funksionimin e qetë, performancën e fuqishme dhe veçoritë e përshtatshme, është mjeti i përsosur për të përballuar sfidat e pastrimit të thellë me lehtësi dhe zhurmë minimale.

Mos prit më. Porositni Pascal 20 Plus tuaj sot dhe transformoni përvojën tuaj të pastrimit në një udhëtim të qetë dhe efikas drejt sipërfaqeve të pastra me gaz!

Dokumentacioni i bashkangjitur

Njihuni me produktet tona BOJRA TIRANA

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Videos: Pompe Lavazhi 2100W PASCAL 20 PLUS

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pompe Lavazhi 2100W PASCAL 20 PLUS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
HYPERDESMO HIDROIZOLUES I BARDHË 25KG
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASPIRATOR INOKSI PER LENGJE DHE PLUHURA
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPRAJT ME BOJË MAKINE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRANSPALETE INGCO 2.5-TON
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Vinovil druri i bardhë D3
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Llaç tiksotropik me fibra RC 220
Pompe Lavazhi 2100W PASCAL 20 PLUS
Pompe Lavazhi 2100W PASCAL 20 PLUS
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart