Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Bojë Silikoni Alpen Silicon S47

Add your review

L3,500L8,500

• Bardhësi superiore
• Gjendet në 3 baza W, P dhe D
• Rezistent ndaj kushteve atmosferike
• Sipërfaqe të lëmuar mat dhe ngjitje e fortë
• Ngjyra të qëndrueshme për një kohë të gjatë
• Mbulueshmëri, punueshmëri dhe nivelim i shkëlqyer
• Kombinon ndjeshmërinë e ujit me përshkueshmërinë e lartë të avujve të ujit

SKU: N/A Tag:

L3,500L8,500

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Bojë Silikoni Alpen Silicon S47

Bojë Silikoni Alpen Silicon S47

Bojë e një cilësie të lartë, me rezistencë të lartë ndaj kushteve të ndryshme atmosferike, me bazë emulsioni akrilik-silikonik.

INFORMACIONI I PRODUKTIT

Karakteristikat e produktit
• Bardhësi superiore
• Gjendet në 3 baza W, P dhe D
• Rezistent ndaj kushteve atmosferike
• Sipërfaqe të lëmuar mat dhe ngjitje e fortë
• Ngjyra të qëndrueshme për një kohë të gjatë
• Mbulueshmëri, punueshmëri dhe nivelim i shkëlqyer
• Kombinon ndjeshmërinë e ujit me përshkueshmërinë e lartë të avujve të ujit

Rekomandimet për përdorim
Përdoret në të gjithë muret e jashtëm, të rinj, të vjetër dhe të lyer më parë me bojë me bazë çimento, gëlqere, etj, çdo lloj ambienti të jashtëm, fasadë me grafiato, fino, stuko, etj, Përdoret në zona bregdetare pasi ka rezistencë të lartë ndaj lagështirës dhe kripërave të detit. Gjithashtu për lyerjen e sipërfaqeve të betonit të paratrajtuar me astar.

 

Ruajtja
36 muaj nëse ruhet në një vend të thatë, larg burimeve të nxehtësisë, në një temperaturë midis +5°C dhe +30°C. Mbrojeni nga ngrica.

Shënime
• Në sipërfaqet e reja të betonit, rekomandohet të përdoret produkti së paku pasi kanë kaluar rreth 30- 40 ditë.

 

Njihuni me produktet tona DEUTSCHCOLOR

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: Bojë Silikoni Alpen Silicon S47


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bojë Silikoni Alpen Silicon S47”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POLISH LUCIDIMI MBROJTËS AREXONS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Koll MAPEI KERAFLEX MAXI S1
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Hidroizolues Mapei MAPELASTIC TURBO
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PECETE PER THARJE K2 SYNTETIC
PECETE PER THARJE K2 SYNTETIC
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Kompresor monofaze MICHELIN 50L-8BAR
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ngjitës epoksi me dy përbërës EPORIP
Bojë Silikoni Alpen Silicon S47
Bojë Silikoni Alpen Silicon S47

L3,500L8,500

Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart