Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

POLISH SONAX BLACK PASTRUES BOJE

Add your review

L700

Llak me ngjyra me dyll natyral Carnauba për të gjitha bojërat standarde dhe metalike. Pigmentet me ngjyra mbulojnë gërvishtjet e vogla. I jep ngjyrave të bojës një shkëlqim të fuqishëm dhe një shkëlqim të lartë të shkëlqyeshëm që zgjat me muaj. Ofron mbrojtje të jashtëzakonshme afatgjatë. Pastron, lustron dhe mbron me një veprim.

SONAX 296141 POLISH & NGJYRA DYLL NANO PRO 250ml – PASTRUES I BJERËS POLIKE E ZI (au4.5/4)

Tags: ,

L700

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare

POLISH SONAX BLACK PASTRUES BOJE

POLISH SONAX BLACK PASTRUES BOJE

Llak me ngjyra me dyll natyral Carnauba për të gjitha bojërat standarde dhe metalike. Pigmentet me ngjyra mbulojnë gërvishtjet e vogla. I jep ngjyrave të bojës një shkëlqim të fuqishëm dhe një shkëlqim të lartë të shkëlqyeshëm që zgjat me muaj. Ofron mbrojtje të jashtëzakonshme afatgjatë. Pastron, lustron dhe mbron me një veprim.

SONAX 296141 POLISH & NGJYRA DYLL NANO PRO 250ml – PASTRUES I BJERËS POLIKE E ZI (au4.5/4)

Njihuni me produktet tona BOJRA TIRANA

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “POLISH SONAX BLACK PASTRUES BOJE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Sharrë rrethore EMTOP ECSW1852
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KIT PER RIGJENERIM FENERESH K2 LAMP-PROTECT
KIT PER RIGJENERIM FENERESH K2 LAMP-PROTECT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTE LUCIDIMI K2 JESHILE E ERRET
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTE LUCIDIMI WAX PER BOJE METALIKE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Fibra polipropileni për llaç MAPEFIBRE NS18
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Stuko Pllakash MAXI FUGEN
POLISH SONAX BLACK PASTRUES BOJE
POLISH SONAX BLACK PASTRUES BOJE
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart