Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Zmeriluese muri WORCRAFT DS07-215

L12,600

Lëmues muri i thatë WORCRAFT (DS07-215) është i përsosur për lëmimin e kartonit të gipsit ose murit në rinovimin tuaj DIY.

 • 1 copë makinë lëmuese
 • 1 copë zorrë për nxjerrjen e pluhurit
 • 6 copë letër lëmuese
 • Shtylla zgjatuese 1 pc
 • Përshtatës lidhës i fshesës me korrent 1 pc
 • 1 copë çantë najloni
 • Manual udhëzimi 1 pc​

L12,600

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Zmeriluese muri WORCRAFT DS07-215

Zmeriluese muri WORCRAFT DS07-215

Përsosmëria DIY Pret: Lëshoni muret e lëmuara dhe të përfunduara 

Shndërrojini ëndrrat tuaja për rinovimin e shtëpisë në realitete mahnitëse me Zmeriluese muri WORCRAFT DS07-215, i disponueshëm tani në Bojra Tirana! Ky mjet i gjithanshëm ju fuqizon të përballoni me lehtësi detyrat e lëmimit të kartonit të gipsit, mureve dhe tavaneve, duke i lënë ato në mënyrë të përsosur për bojë.

Fuqia plotëson kontrollin: Arritni përfundimet e dëshiruara pa mundim

 • Motori 710W përballon me efikasitet detyrat e vështira, duke ju kursyer kohë dhe përpjekje.
 • Kontrolli i shpejtësisë së ndryshueshme (600-1350 rpm) rregullon mirë performancën për nevojat tuaja specifike të lëmimit.
 • Disku i madh lëmues 225 mm mbulon shpejt zona të gjera, duke optimizuar efikasitetin.

Shihni qartë, Punoni pastër: Përsosmëri me ndriçim dhe pa pluhur

 • Llamba me dy rripa ndriçon zonën tuaj të punës për shikueshmëri dhe saktësi më të madhe.
 • Sistemi i vetë-nxjerrjes së pluhurit me zorrë kap pluhurin direkt në burim, duke minimizuar pastrimin.
 • Tubi i pluhurit dhe përshtatësi i fshesës me korrent lidhen me fshesat e jashtme për funksionim pa pluhur.

Komoditet pa mundim, lëmim efikas: dita juaj e punës e thjeshtuar

 • Doreza e sigurt me dorezë dhe shtylla e gjatë e zgjatur ofrojnë trajtim të rehatshëm dhe shtrirje të zgjatur.
 • Sistemi i montimit të grepave dhe lakut siguron ndryshime të shpejta dhe të lehta të disqeve të lëmimit.
 • 6 copë fletë lëmimi (80/120/180/240/320/400 zhavorr) plotësojnë nevoja të ndryshme për lëmim, nga e përafërt në të imët.

Gati për të shkuar, gati për të bërë përshtypje: Zgjidhja juaj e plotë e lëmimit

 • Gjithçka përfshinte: Lëmues, zorrë pluhuri, letra lëmuese, shtyllë zgjatuese, përshtatës vakum, çantë mbajtëse dhe manual.
 • Çanta mbajtëse prej najloni siguron transportueshmëri dhe i mban mjetet të organizuara.
 • Ekspertiza e Bojra Tirana: Stafi ynë i ditur është i gatshëm t’ju përgjigjet pyetjeve dhe t’ju udhëzojë.

Blini me besim: Bojra Tirana, Partneri juaj në Progres

 • Çmime konkurruese: Merrni vlerën më të mirë për investimin tuaj me ofertat tona tërheqëse.
 • Platformë e sigurt në internet: Shijoni një përvojë blerjeje pa probleme me qetësi.
 • Dorëzimi i shpejtë dhe i besueshëm: Dorëzoni spërkatësin tuaj menjëherë për të nisur projektin tuaj pa vonesë.
 • Mbështetje e jashtëzakonshme pas shitjes: Ne jemi këtu për t’ju ndihmuar me çdo pyetje ose shqetësim që mund të keni.
Vizitoni sot Bojra Tirana: Bëni realitet muret e ëndërruara

Përjetoni fuqinë, saktësinë dhe komoditetin e WORKCRAFT DS07-215 Sander në Bojra Tirana. Transformoni projektet tuaja DIY në përfundime të përsosura dhe jepni jetë vizionin tuaj të rinovimit. Filloni udhëtimin tuaj drejt mureve mahnitëse sot!

Njihuni me produktet tona BOJRA TIRANA

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Videos: Zmeriluese muri WORCRAFT DS07-215

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Zmeriluese muri WORCRAFT DS07-215”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë hidromat Hydro O2

Bojë hidromat Hydro O2

Sold by Bojra Tirana
L950L3,200
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Fino NATURAL FIN
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTE FENERESH K2 LAMP DOCTOR
PASTE FENERESH K2 LAMP DOCTOR
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ngjitës pasqyre MIRROR ADHESIVE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GRAFIATO SILIKONIKE PLANOCOLOR SLR
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRANSPALETE 3-TON INGCO HHPT01301
Zmeriluese muri WORCRAFT DS07-215
Zmeriluese muri WORCRAFT DS07-215
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart