Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Dylen Poliuretani Sol DC 1

L800L2,700

Hollues për sistemet e produkteve me bazë poliuretani dy komponentësh me bazë solventi.

L800L2,700

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Dylen Poliuretani Sol DC 1

Dylen Poliuretani Sol DC 1

Hollues për sistemet e produkteve me bazë poliuretani dy komponentësh me bazë solventi.

INFORMACIONI I PRODUKTIT

Rekomandimet për përdorim
Rekomandohet të përdoret si diluent për sistemet e astarëve që do të aplikohen mbi të gjitha sipërfaqet prej druri që jane të destinuara për mobilje, dyer, tavolina, karrige, objekte të ndryshme druri, lodra prej druri etj. Mund të përdoret për mobilje që do jenë të ekspozuara në ambiente të jashtme dhe të brendshme. Nuk ndikon në rezistencat fiziko-mekanike të produktit final.

 

Ruajtja
36 muaj nëse ruhet në një vend të thatë, larg burimeve të nxehtësisë, në një temperaturë midis +5°C dhe +30°C. Mbrojeni nga ngrica.

 

Njihuni me produktet tona DEUTSCHCOLOR

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specification: Dylen Poliuretani Sol DC 1


Warning: Undefined array key 0 in /home/customer/www/industriale.al/public_html/wp-content/plugins/rehub-framework/includes/helper-functions.php on line 644
Paketimi

,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Dylen Poliuretani Sol DC 1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Dylen Poliuretani Sol DC 2 Slow

Dylen Poliuretani Sol DC 2 Slow

Sold by Bojra Tirana
L1,000L3,600
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Veshje mikro-çimentoje DECOCEM
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
HYPERDESMO HIDROIZOLUES I BARDHË 25KG
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Antiruxho Rust Blocker - Kraft Paints
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Lidhës çimento ekspanziv STABILCEM
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Stuko Pllakash MAXI FUGEN
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart