Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Pompe Lavazhi 1900W LAVOR LVR3 140

Add your review

L23,500

LVR3 140

 • Kodi i produktit 36063-00001
 • Presioni maksimal (bar) 140
 • Shkalla e dërgesës l/h max 450
 • Fuqia e absorbuar (W) 1900
 • furnizimi me energji elektrike (V-Hz) 230-50
 • Pesha bruto (Kg) 10.5
 • Dimensionet e produktit (cm) 36,5×39,5 h58,5/88

L23,500

@ Bojra Tirana
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Pompe Lavazhi 1900W LAVOR LVR3 140

Pompe Lavazhi 1900W LAVOR LVR3 140

Bojra Tirana: Shpalos fuqinë e pastërtisë me pompen LAVOR LVR3 140 me presion të lartë

Bojra Tirana ju mirëpret në revolucionin e pastrimit me pompe LAVOR LVR3 140 me presion të lartë. Ky central i prodhimit italian krenohet me performancë dhe shkathtësi të pakrahasueshme, duke përballuar çdo sfidë pastrimi me lehtësi. Bëhuni gati për të lëshuar një valë pastrimi të shkëlqyeshme në shtëpinë dhe mjedisin tuaj!

Mjeshtëri italiane, e krijuar për mbizotërim të pastrimit

Përjetoni cilësinë superiore, sinonim i inxhinierisë italiane. LAVOR LVR3 140 është ndërtuar me materiale të qëndrueshme të krijuara për të kapërcyer edhe detyrat më të vështira të pastrimit. Presioni i tij mbresëlënës maksimal prej 140 bar i kalon papastërtitë dhe papastërtitë pa mundim, ndërsa motori i fuqishëm 1900 vat siguron një shpejtësi të furnizimit me ujë prej 450 litrash në orë për pastrim të shpejtë rrufe. Përgatituni që të mahniteni nga rezultatet!

Pompe Lavazhi 1900W LAVOR LVR3 140 Madhësi kompakte, Gama e gjerë e pastrimit

Mos lejoni që madhësia e tij më e vogël t’ju mashtrojë. LAVOR LVR3 140 ka një goditje të fuqishme ndërsa mbetet çuditërisht kompakt dhe i manovrueshëm. Me peshë vetëm 10,5 kilogramë dhe me përmasa 36,5 x 39,5 x 58,5/88 centimetra (i rregullueshëm), ai lundron lehtësisht në hapësirat e ngushta dhe ruan me lehtësi. Plus, dizajni i tij miqësor për përdoruesit dhe doreza e sipërme teleskopike ju lejojnë të përballoni çdo sfidë pastrimi me rehati dhe kontroll.

Zhytuni në komoditet me shkathtësinë e integruar:

 • Prodhuar në Itali me materiale të cilësisë së lartë për performancë afatgjatë (Kodi i produktit: 36063-00001)
 • Lëshoni fuqinë e pastrimit prej 140 bar dhe largoni papastërtitë me shpejtësinë e shpërndarjes së ujit 450 l/h
 • Tre pistona dhe kokë pompe alumini për qëndrueshmëri dhe performancë të jashtëzakonshme
 • Hapësira e ruajtjes së aksesorëve dhe mbajtësja e kabllove mbajnë gjithçka të organizuar dhe të aksesueshme
 • Sistemi automatik i ndalimit për siguri dhe komoditet të shtuar
 • Pistoleta dhe pompa me lidhje të shpejtë për ndryshime të lehta të aksesorëve
 • Grykë me presion të lartë me Variojet për ventilator të rregullueshëm për detyra të ndryshme pastrimi
 • Grykë turbo për fuqi të shtuar pastrimi
 • Sistemi i rregullueshëm i shkumës për aplikimin e solucioneve të pastrimit pa mundim
 • Doreza e sipërme teleskopike dhe doreza dytësore për funksionim të rehatshëm dhe ergonomik

Zbuloni avantazhin e Bojra Tirana

Bojra Tirana është burimi juaj i besuar për pajisjet e pastrimit premium. Vizitoni dyqanin tonë sot dhe provoni LAVOR LVR3 140 nga dora e parë. Me mjeshtërinë e tij italiane, performancën e fuqishme, veçoritë e gjithanshme dhe dizajnin miqësor për përdoruesit, është mjeti i përsosur për të shpalosur një botë të pastërtisë me gaz në çdo cep të shtëpisë tuaj dhe më gjerë.

Mos prit më. Porositni LAVOR LVR3 140 sot dhe transformoni rutinën tuaj të pastrimit në një udhëtim të kënaqshëm drejt sipërfaqeve të papërlyera!

 

Dokumentacioni i bashkangjitur

Njihuni me produktet tona BOJRA TIRANA

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Videos: Pompe Lavazhi 1900W LAVOR LVR3 140

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pompe Lavazhi 1900W LAVOR LVR3 140”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SILIKON TEMPERATURE PËR SOBA
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTE LUCIDIMI K2 COLOR MAX (JESHILE)
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bojë e zezë mat për mure dhe tavane
Bojë e zezë mat për mure dhe tavane
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PASTE PER SIPERFAQE TE KROMUARA AREXONS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pompe Lavazhi 2100W PASCAL 20 PLUS
Pompe Lavazhi 2100W PASCAL 20 PLUS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Stuko patinimi Spachtel Massen
Pompe Lavazhi 1900W LAVOR LVR3 140
Pompe Lavazhi 1900W LAVOR LVR3 140
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart